Žieminės striukės 2019-2020 sezonui. Kokios madingiausios?

Nepriklausomai nuo oro visi žmonės nori atrodyti gražiai. Galima tik pasidžiaugti, kad šiais laikai kuriant drabužius greta funkcionalumo vertinamas ir stilius bei atvirkščiai. Išties, striukių pasirinkimas labai platus, tad tikime, kad kiekvienas ieškantis internete rasti tai, kas jam suteiks pasitikėjimo savimi ir kas puikiai tiks. Kadangi geros žieminės striukės vyrams turi glusti tarsi antra oda, taip pat, atrodysite stilingai ir suteikti pasitikėjimo savimi.

Ne veltui kiekvienais metais dizaineriai pateikia tendencijas su kuriomis susipažinus galite paprasčiau pasirinkti tinkamiausią striukę. O pasiūla labai plati. Nuo pačių paprasčiausių iki labai įmantrių, nuo storiausių iki gana plonų, kurios labai puikiai šildo. Norintys būti madingi nesunkiai ras tokią lauko aprangą, kuri jiems labiausiai tinka.

Šiais metais labai daug kalbama apie tai, kad reikia rengtis ryškiau. Ne tik Lietuvos vyrai, tačiau ir moterys tamsiuoju metų laiku dažniausiai renkasi tamsesnius drabužius, kadangi jiems atrodo, kad su tokiais atrodys kur kas geriau. Toks požiūris į yra klaidingas. Lygiai taip pat ir nereikia slėptis nuo aplinkos, kurioje esate. Reikia būti ryškiai ir kaip tik parodyti, kad net ir tamsiuoju metų laiku Jūsų nuotaika yra gera. Štai todėl šio sezono metu dizaineriai dar kartą akcentuoja, kad ryškūs drabužiai yra geras pasirinkimas ir juos dėvėti tamsiomis dienomis ne tik kad galima, tačiau net ir labai rekomenduojama,

Lygiai taip pat greta stiliaus siūlome nepamiršti, kad geras drabužis yra tas, kuris Jums suteikia pasitikėjimo savimi ir tuo pačiu su kuriuo kasdieniai maršrutai net ir labai blogu oru bus įveikiami be jokio vargo. Siūlome nepamiršti, kad patogumas kiekvienam žmogui yra skirtingas. Ir nors nurodyme tam tikras tendencijas, kurios yra populiarios, tačiau jeigu Jums nėra jos priimtinos, tokiu atveju rengtis tokio stiliaus drabužiais tikrai nebėra geras pasirinkimas. Pavyzdžiui, jeigu labai ryškūs raštai Jums kelia diskomfortą – tokiu atveju geriausia jų nesirinkti. Pirmiausia reikia jausis gerai, o tik paskui reikia atkreipti dėmesį į tai, ką sako garsiausi dizaineriai. Juk drabužiai skirti dėvėti Jums, o ne jiems, kad Jūsų pačių norai yra svarbiausi.

Verta pabrėžti, kad šiais metais labai daug kalbama apie tai, kad striukė turi ne tik tikti ją nešiojančiam žmogui, tačiau tuo pačiu privalo būti funkcionali. Štai todėl puikus pasirinkimas yra tokios striukės, kuris turi kapišonus, kurios turi daugelį kišenėlių. Žiemos metu juk norisi maksimaliai apsisaugoti nuo blogo oro, taip pat, kišenėse, visada po ranka turėti pirštines, kurios Jums suteiks daugiau jaukumo nepriklausomai nuo to, koks lauke oras.

Šio sezono metu taip pat siūlomos lauko striukų bei avalynės derinimas. Žinoma, derinimas nereiškia, kad spalvine prasme viskas turi tobulai derėti. Priešingai. Kartais geriausiai dera tai, kas atrodo, kad visiškai nedera. Leopardo raštai arba zebro linijos. Nors atrodo, kad šie du raštai „pajunta“ vienas kitą, tačiau dizaineriai tikina, kad vienų paltas ir kitų baltai – puikus pasirinkimas.

Nors mados keičiasi ir kiekvieną sezoną patarimų yra daug, tačiau svarbiausia nepamiršti, kad drabužis turi tikti ne tik prie Jūsų kūno, tačiau taip pat ir Jūsų sielos. Štai todėl susižinokite, kokios tendencijos egzistuoja konkrečiu metu, tačiau galiausiai pirkite tokias striukes, kurios Jums labiausiai tinka bei patinka.