Vyriški laikrodžiai: kaip išsirinkti labiausiai tinkamą?

Vyriškas laikrodis yra ne tik stiliaus dalis. Jis turi svarbią funkciją, todėl jo pasirinkimas labai svarbus. Lietuvoje vyriški laikrodžiai parduodami įvairiose parduotuvėse, tad ieškant ir renkantis geriausią, verta žinoti, į ką reikia atkreipti dėmesį ieškant naujo laikrodžio.

Laikrodžio dydis

Vienu svarbiausių kriterijumi tampa tai, kokio dydžio laikrodis bus. Vieniems patinka didesni, kitiems mažesni vyriški laikrodžiai, tačiau ne visi žino, kad jei yra skirstomi pagal tai, koks yra jų dydis. Nors yra pateikiamos rekomendacijos, pagal kurias galima išsirinkti dydį. Tai reiškia, kad laikrodžio dydžio pasirinkimas priklauso nuo riešo pločio. Tačiau įvairūs aprangos ir stiliaus ekspertai kviečia eksperimentuoti ir nebūtinai paisyti nusistovėjusių taisyklių. Pavyzdžiui, anksčiau prie kostiumo tiko tik klasikiniai laikrodžiai, o šiandien oficialiuose vakarėliuose galima pamatyti ir daug stilingesnių derinių, kai net prie kostiumo pasirenkamas laikrodis kaip išskirtinis aksesuaras. Pavyzdžiui, segimas didelis išmanus arba bižuterinis, labai prabangus ir puošnus laikrodis.

Apyrankės pasirinkimas

Perkant laikrodį, skirkite dėmesio apyrankės pasirinkimui. Žinoma, jog dažniausiai pasirinkimu yra odinės apyrankės. Tokio tipo laikrodžiai yra ilgaamžiai, juos lengva derinti prie skirtingų aprangos stilių. Kaučiuko arba plastikinės apyrankės yra geras pasirinkimas sportiniams bei išmaniems laikrodžiams. Su tokiomis apyrankėmis galima sukurti išskirtinius derinius. Taip pat vis dar populiarūs vyriški laikrodžiai su metalinėmis apyrankėmis. Jos nesibraižo ir tarnauja daug ilgiau, o toks laikrodis yra puikus pasirinkimas prie kasdienės aprangos.

Kaip išsirinkti laikrodį dovanai?

Vyriški laikrodžiai labai dažnai tampa originalia dovanos idėja, tačiau tam, kad laikrodis būtų parinktas tinkamai, svarbu žinoti, koks laikrodis labiausiai tiks dovanos gavėjui. Pavyzdžiui, jeigu norite išsirinkti universalų laikrodį, kuris puikiai tiks prie įvairios aprangos ir stilių, galima rinktis klasikini laikrodį, kuris įprastai yra gana paprasto stiliaus. Visi garsiausi gamintojai siūlo platų tokių laikrodžių pasirinkimą. Jo stilius tik ir prie oficialios aprangos, ir prie laisvalaikio drabužių.

O jeigu ieškote originalios dovanos laisvalaikiui, tuomet puikiai tiks sportinis arba išmanus laikrodis. Tokio tipo laikrodžiai yra orientuoti į fiziškai aktyvius žmones ir bus puikus pasirinkimas  treniruotėms, bėgiojimui ir aktyviam laisvalaikiui. Dažniausiai tokio tipo laikrodžiai yra daug didesni, jie pasižymi specialiomis funkcijomis.