Vizitinės kortelės kitaip: 3 kūrybiškos idėjos

Atėjo metas, kai vizitinės kortelės tapo verslo tradicijų dalimi. Taip, jos reikalingos labai retai – per senamadiškus verslo susitikimus ir įvairių verslo klubų žaidimus, kai verslininkai vieni su kitais tiesiog susipažįsta. Iš esmės vizitinių kortelių vietą užėmė elektroninio pašto parašas arba kontaktai asmeniniame puslapyje. Jei jau verslininkas duoda savo vizitinę kortelę, reiškia tikrai nori, kad po kurio laiko jį atsimintumėte. Dėl to galima dėl šio nedidelio popierėlio ir pasistengti.

Kai kurie verslininkai turi du vizitinių kortelių paketus. Vienas skirtas mėtymui į kairę ir dešinę, o kitas – specialiems ir garbingiems žmonėms. Pirmajame pakete vizitinės kortelės yra labai paprastos – logotipas, vardas, pavardė, pareigos ir kontaktai. Antrojo paketo vizitinės kortelės yra originalios ir prabangios. Jos simbolizuoja kūrybiškumą, solidumą, mokėjimą valdyti pinigų srautus ir kitas verslui svarbias vertybes. Šiandien norėtųsi pasidalinti 3 idėjomis, kaip sukurti prašmatnias ir originalias vizitines korteles.

Nebrangios vizitinės kortelės – plastikinės

Atrodytų, kad jos nėra brangios, tačiau plastikas kol kas dar brangesnis už popierių. Ypač, kai jis naudojamas permatomoms vizitinėms kortelėms. Plastikinės vizitinės yra gaminamos pagal specialią technologiją. Su lipdukų gamyba tai nesusiję. Ant plastiko kortelės spausdinamos kitais būdais.

Bet viskas priklauso nuo dizaino ir spalvų kiekio. Kadangi kortelė permatoma, naudojamos kontrastingos spalvos. Rezultatas nustebins ne vieną.

Brangios vizitinės kortelės – įspaustos ir su auksu

Įspausti tam tikrus elementus nėra labai sudėtinga, tačiau tada reikia tam tikras vietas padengti auksiniais dažais. Kartais taikoma ne tik šilkografija, bet ir laminavimas, kai įspaustos raidės papildomai padengiamos laminatu. Popierius išlieka šiurkštus, o užrašai ir tam tikri dizaino elementai – slidūs ir švelnūs. Tam tikrų elementų padengimas auksu sukuria labai prabangios vizitinės kortelės įspūdį.

Labai brangios vizitinės korteles – ploteriuotos

Ploteriuoti spaustuvininkų kalba reiškia išpjaustyti tam tikrą formą. Tam naudojamos specialios staklės, todėl kortelės dažnai ploteriuojamos po vieną ar po kelias. Tai sunkus darbas, todėl natūralu, kad nėra pigus variantas. Dizaineris gali sugalvoti pačių įvairiausių idėjų, kaip išskirti tam tikrus elementus, kurios spaustuvė išpjausto. Beje, vizitinės kortelės gali būti gaminamos ne tik iš popieriaus, bet ir iš medžio, plastiko, metalo. Ar minėjome, kad jos labai brangios? Praktiškai rankų darbo…

Dažnai ploteriuotos kortelės dar padengiamos ir auksu, gali būti įspaudžiamos. Taip sukuriamos tikrai įspūdingos ir brangios kortelės, kurias įteikti norisi tik karaliams ir prezidentams.

Geras spaudos partneris taip pat reikalingas. Nes tik jis gali užtikrinti reikalingą kokybę.