Viskas, ką Jums reikia žinoti apie vyriškas peteliškes

Vyriška peteliškė – daugelio stipriosios lyties atstovų pasirinkimas. Peteliškės vyrams buvo žinomos jau Renesanso laikais, tačiau anuomet jas dėvėti galėjo tik aukštuomenė, tad nieko keisto, kad masiškai jos nebuvo gaminamos. Šiuo metu šis aksesuaras prieinamas visiems, juolab, mėgstamas ne tik vyrų, tačiau ir moterų siekiančių atrodyti išskirtinai.

Įdomūs faktai apie peteliškes

  1. Manoma, kad pirmieji peteliškes pradėjo naudoti kroatai. Tiesa, jos buvo labai paprastos ir padėdavo karo metu apsaugoti kaklą ir tuo pačiu atrodyti stilingai. Įdomu tai, kad net ir kariaujant stilius buvo labai svarbu. Ypač reikėjo pabrėžti savo valstybės išskirtinumą.
  2. 2007 metais Gilanos provincijoje buvo uždrausta nešioti peteliškes. Iki šiol sunku paaiškinti kodėl, tačiau bene čia net nereikia jokio racionalaus paaiškinimo, kadangi kartais draudimais stengiamasi kovoti su visuomene ir įvesti kokią nors tvarką.
  3. Lyginant vietos prasme, kuri skiriama varlytei – tiek ji, tiek kaklaraištis užima lygiai tiek pat vietos. Tai reiškia, kad jeigu nuolatos keliaujate – varlytė tikrai nebus tas daiktas, kuris gali užimti labai daug brangios vietos.
  4. Peteliškės vyrams puikiai tinka bet kokiomis progomis ir bet kuriuo metu, tačiau jos dažniausiai paplitusios tarp tam tikros srities atstovų. Galima drąsiai sakyti, kad šį aksesuarą dažniausiai renkasi tie, kurie nori atrodyti skoningai ir rimtai. Daugelis sutinka, kad nors peteliškės labiau vėjavaikiškos, tačiau sukuria atsakingo bei rimto žmogaus įspūdį.
  5. Peteliškės, lygiai taip pat kaip ir kaklaraiščiai, gali būti pasirenkami pagal tam tikru metu vyraujančias madas. Juolab, šis aksesuaras gali būti labiau arba mažiau skirtas žiemai arba vasarai. Juk nuo to gali skirtis ir medžiaga iš kurios bus pagamintas šis nuostabus aksesuaras.

Kaip užsirišti peteliškę?

kaip uzsiristi peteliske

Peteliškė yra labai puiki, patogi ir stilinga alternatyva kaklaraiščiui, kurią pasirenka vis daugiau žmonių norinčių atrodyti stilingai ne tik švenčių dienomis, tačiau ir kiekvieną dieną. vyrai, lygiai taip pat kaip ir moterys, labai mėgsta puoštis. O šis paprastas aksesuaras padės visiškai atgaivinti tradicinį ir gal kiek neįdomų stilių.

  • Žinoma, jeigu norite, kad peteliškė gražiai atrodytų – ją reikia išlyginti. Ypač tokiu atveju, jeigu pasirinktos medžiagos aksesuaras labai glamžosi.
  • Pradedame ją dėti nuo juostelių sukryžiavimo.
  • Ilgesnis varlytės galas yra surišamas su kiek trumpesniu. Kad ir kokio ilgio ar formos peteliškė bus pasirinkta, visgi, jos kraštai išliks tokie patys.
  • Likęs galiukas turi būti perkišamas per mago vietą. Štai šioje vietoje labiau arba mažiau peteliškė stumsis. Pasirinkite, kaip arti peteliškė turi būti, kad Jums būtų patogu su ja būti. Žinoma, nesinori, kad per daug stipriai spaustų, kadangi tokiu atveju bus nemalonu ir nepatogu.

Peteliškės vyrams padeda atrodyti skoningai ir išskirtinai. Svarbiausia, kad egzistuoja toks platus jų pasirinkimas, jog kiekvienas atras tai, kas jam labiausiai tinka.

Jeigu norite atrodyti skoningai, tačiau neišleisti daug pinigų – peteliškės yra labai puikus pasirinkimas.