Veido analizė – kaip ji atliekama

Pasaulyje yra beveik 8 milijardai žmonių, tačiau dviejų identiškų nerasite. Žmonių veidai nėra visi vienodi, nes visi jie unikalūs. Jie slepia daug dalykų apie patį žmogų bei jo charakterio savybes, privalumus ir trūkumus. apie žmogaus kompetencijas bei asmenines savybes. Tveidas.lt įkūrėja Indrė Balevičiūtė – Bagdonė, sako, kad veidoskaita – tai ne magija, nes tai tiesiog TU.

Kokios yra veido dalys?

Kai yra atliekama Tveidas asmeninė veidoskaitos analizė, veidas nuskaitomas tarsi dalimis. Pats veidas kaip vienetas nepasako esmės, nes reikia žiūrėti į atskirus veido dalių bruožus. Pagrindiniai akcentai yra kakta, skruostai, smakras, kurie pasako, ar labiau esi linkęs į intelektinę, emocinę ar veiksmo sritį. Tuomet stebimas nosies ilgis, dydis ir pakreiptumas. Taip pat – lūpos, jeigu jos storos, žmogus labiau mėgsta bendrauti, o jeigu jo plonos – tuomet žmogus turėtų būti labiau intravertas ir nemėgsta būti žmonių minioje.

Asmeninės veido analizės atlikimas reikalauja tik fotonuotraukų su žmogaus veidu iš priekio bei iš šono pusės, o dar geriau – iš abiejų. Taip pat svarbu, kad nebūtų jokių mimikų fotonuotraukoje. Joje turi būti nulis emocijų ir mimikų.

Kodėl vieni yra apvalaus veido, o kiti kampuoto?

Jeigu stebėtume žmones, pamatytumėte, kad jų veidai yra skirtingų formų: vieni kampuoti, kiti apvalūs, o treti – tarsi trapezoido formos. Kiekviena veido forma parodo vis kitokį žmogaus charakterio bruožą bei asmeninę savybę, tad labai svarbu tinkamai identifikuoti žmogaus veido formą.

Veido formų yra įvairių, tačiau jo reiškia skirtingus dalykus apie tą žmogų, o tas ir nustatoma atliekant veidotyros analizę.

Žmonės, turintys ovalios formos veidą pasižymi kūrybiškumu ir tokie žmonės padeda kitiems, nemoka atsakyti „ne“, jeigu kitam prireikia skubios pagalbos ar paslaugos.

Stačiakampiškas veidas reiškia, kad tas žmogus linkęs į darboholizmą.

Kvadratinis veidas simbolizuoja lyderio parametrus ir tokiam žmogui patinka atsakomybės prisėmimas sudėtingose situacijose. Tačiau tokią veido formą turi labai maža žmonių dalis.

Apibendrinimas apie veido skaitymą

Veidoskaita (angl. „face-reading“) – tai mokslas apie veido bruožus ir jų įtaką charakteriui ir gyvenimui. Nors pasaulyje beveik aštuoni milijardų žmonių, tačiau visi jie turi unikalias veido zonas ir bruožus. Tad išdrįskite pažiūrėti į save ir tikrai rasite daug įdomių dalykų, kurių net nežinojote!