Vandens siurblys namų ūkiui: pasirinkimas ir galimybės

Vanduo yra gyvybės šaltinis, kuris garantuoja ne tik komfortą, tačiau išgyvenimą apskritai. Žinoma, jis reikalingas ne tik gėrimui, tačiau taip pat ir kitoms namų veikloms atlikti. Jo išgavimui dažniausiai naudojamo vandens siurbliai, kurie reikalingi daugeliui gyvenimo sferų: nuo buities iki pramonės, nuo gamybos iki žemdirbystės.

Vandens išgavimui – tinkama įranga

Vandens sunaudojimo kaštus lemia labai daug veiksnių ir vandens siurbliai yra bene vienas svarbiausių, kurį reikia įvertinti ir tuo pačiu kuriam reikia skirti kuo daugiau dėmesio. Juk tausojanti ir tinkamai funkcionuojanti įranga gali padėti ne tik sumažinti sąskaitas, tačiau taip pat ir gyventi kur kas ekologiškiau.

Priklausomai nuo sferos, kam įranga bus reikalinga – svarbus ir tinkamas siurblio pasirinkimas. ne veltui šiuo metu dažniausiai tariamasi su specialistais, kurie atsako į visus klausimus ir padeda rasti sistemas, kurios tarnauja našiai ir garantuoja patogumą.

Šiuo metu rinkoje siūlomi vandens siurbliai gali būti:

 •         Benzininiai;
 •         Dyzeliniai;
 •         Giluminiai;
 •         Skirti specialiai šuliniams;
 •         Panardinami;
 •         Monoblokiniai;
 •         Pagaminti iš nerūdijančio plieno.
 •         Ir kiti.

Vien tipų pasiūla yra labai įvairi. O kur kas daugiau smulkmenų, kurios kinta savo charakteristikomis ir kurias įvertinti yra būtina.

Vandens aprūpinimas pagal poreikius

Priklausomai nuo poreikių – reikalinga ir tam tikra sistema. Juk vanduo gali būti reikalingas gėrimui ir tuo pačiu įvairiems darbams, kurie detaliau skirstomi pagal sferas. Tai dažniausiai padeda siurblius klasifikuoti į skirtus panardinimui ir tokius, kurie veikia paviršiuje, tad vadinami paviršiniais. Pastarieji yra naudojami ne vandens išgavimui, tačiau spaudimui palaikyti (tokie reikalingi ir gaisrų gesinimui). Atrodo viskas labai keblu? Su gerais specialistais, kurie šiuo metu konsultacijas dažniausiai teikia virtualiais kanalais –  rasite Jums labiausiai tinkamą įrangą.

Pritaikomumo galimybės

Kaip jau minėjome – labai daug skirtingų sferų „reikalauja“ sistemų, kurios jas aprūpina vandeniu. O ribos – tikrai labai plačios.

Pavyzdžiui, šiuo metu dažnai sistemos perkamos tam, kad būtų vandens aprūpinimas:

 1.     Vandens siurbliai, kurie yra skirti laistymui;
 2.     Vandens siurbliai, kurie naudojami fontanui;
 3.     Vandens siurbliai taip pat gali būti skirti tvenkiniams;
 4.     Vandens siurbliai sodui;
 5.     Vandens siurblys skirtas specialiai baseinui;
 6.     Šulinių vandens siurbliai;
 7.     Ir kiti.

Svarbiausia netaupyti ir neskubėti rinktis, kad rastumėte sistemą, kuri labiausiai atitinka Jūsų lūkesčius.