Top 3 pažinčių portalai be registracijos

Dauguma pažinčių svetainių iš Jūsų reikalauja registracijos. Be jos jūs dažniausiai negalite matyti kitų narių profilių ir nuotraukų, ką jau kalbėti apie laiško rašymą. Paprastai žmonėms tai nesukelia jokios tragedijos, tačiau yra žmonių tipas, kurie nenori atskleisti savo tapatybės, elektroninio pašto adreso, telefono numerio ar banko sąskaitos. Tam yra rimta priežastis, galbūt jie turi šeimą ir nori išlikti inkognito. Kita žmonių rūšis yra vyresnieji, kuriems net paprasta pažinčių tinklapio registracija yra neįkandama užduotis. Išeitis – pažinčių portalai be registracijos.

Kad žmonėms būtų lengviau ieškoti naujų pažinčių be registracijos, apžvelgime top 3 tokias svetaines.

Skelbikas.lt pažintys – Tai yra gana senas ir pakankamai žinomas skelbimų puslapis. Jame rasite labai daug pažinčių skelbimų. Jums tik reikės išsirinkti tinkamą ir jame rasite kontaktą arba telefono numerį, jums liks tik susisiekti su norimu asmeniu. Deja daugelis skelbimų yra be nuotraukų. Jeigu norėsite įdėti savąjį skelbimą, jums teks užsiregistruoti. Kiekvieno skelbimo talpinimas yra visiškai nemokamas. Šis tinklapis buvo populiarus anksčiau, dabar jis jau kiek pasenęs.

Skyper.lt – Ši svetainė yra visiškai nemokama, įdėti skelbimą yra labai paprasta, nereikia jokios registracijos, Jūsų skelbimai bus surišti su Jūsų skype paskyra. Susiraskite jums patinkantį asmenį ir pradėkite bendrauti naudodami skype programėlę. Deja skelbimai yra be nuotraukų ir įkėlimo datos, tad jūs nežinote kokio senumo yra jums patinkantis skelbimas. Jeigu jūs aktyviai naudojatės skype, jums šis puslapis yra tinkamas, jeigu ne, tuomet vertėtų paieškoti kitos pažinčių svetainės.

Skelbiu.lt pažintys – Turbūt populiariausias pažinčių skelbimų puslapis visoje Lietuvoje. Skelbimą čia įdėsite labai paprastai, čia yra didelis vartotojų skaičius, yra galimybė komentuoti skelbimą. Visi skelbimai yra mokami ir beveik visi jie yra susiję su eskortu. Jeigu jus domina tokie pasimatymai, ši svetainė jums yra idealus variantas. Čia niekas ilgai nesusirašinėja, paskambinate patikusiai merginai, sutariate sąlygas bei susitikimo vietą ir valandos bėgyje mėgaujatės meilės vaisias, slaptame bute ar viešbutyje, Visi merginų skelbimai yra su gražiomis erotinio pobūdžio nuotraukomis. Prieš pasimatymą, būtinai paklauskite ar tai tos merginos nuotraukos, kartais jos mėgsta kelti nuotraukas iš interneto.