Tinkamai pasirinkti laidojimo namai gali palengvinti skausmingus rūpesčius

Laidojimo paslaugos

Artimų ir brangių žmonių laidojimas yra pati skausmingiausia patirtis kiekvieno mūsų gyvenime. Todėl tokiu momentu, net ir patys paprasčiausi klausimai ir reikalingi priimti sprendimai, gali atrodyti pernelyg sunkūs arba net visiškai neįveikiami. Guodžia tai, jog tie laikai, kai visos velionio pašarvojimo ir laidojimo problemos guldavo tik ant šeimos narių pečių, jau seniai praeityje. Šiomis dienomis tuo pasirūpina operatyviai ir atsakingai dirbantys laidojimo namai.

Netekties naštą lengviau pakelti, kaip ir daugelį kitų sunkumų, šiomis dienomis padeda internetas. Praktika rodo, jog pati populiariausia užklausa, susijusi su artimųjų netekties klausimais – laidojimo namai Vilniuje. Tai savaime suprantamas dalykas, nes sostinėje tokią veiklą vystančios įmonės turi didžiausias galimybes suteikti kuo įvairesnes bei profesionalesnes laidojimo paslaugas. Be to, daugelis laidojimo namų Vilniuje pasirūpina laidotuvėmis ne tik sostinėje, bet kituose Lietuvos miestuose ar net kaimuose.

Reikia nepamiršti ir palaikų parvežimo iš užsienio. Ši procedūra dažnai būna ribojama įvairių biurokratinių dalykų. Išties kvalifikuotą pagalbą teikiantys laidojimo namai padės gauti valstybės paramą mirusiojo palaikų transportavimui, suteiks arba pagelbės gauti visus reikiamus šiai procedūrai dokumentus. Paprastai,  norint užsakyti palaikų pargabenimo iš užsienio paslaugą,  reikia dviejų pagrindinių dalykų:

  • Susisiekti su tokias paslaugas teikiančia įmone ir patvirtinti užsakymą.
  • Esant būtinybei, parašyti įgaliojimą. Tokio įgaliojimo poreikis priklauso nuo konkrečios šalies įstatymų ir nuo fakto, ar toje šalyje yra kitų mirusiojo giminaičių. Tačiau jums dėl to iš anksto nederėtų pernelyg rūpintis. Šiuos klausimus išsiaiškins pasirinktų laidojimo namų specialistai.

Kad  giminaičio, draugo ar artimai pažįstamo žmogaus laidojimas nevirstų ne tik pernelyg skausmingu, bet ir nenumatytų rūpesčių keliančiu gyvenimo įvykiu, rinkitės laidojimo namus Vilniuje, kurie gali suteikti visas reikiamas paslaugas ir turi ne vienerių metų patirtį. Žinokite, tikrai profesionalūs laidojimo namai pasiūlys:

  • Velionio aprengimo, pašarvojimo paslaugas;
  • Galimybę be rūpesčių išsirinkti visus laidojimui reikalingus atributus: karstą, urną, kryžius, gėles, velionio drabužius ir kt.
  • Kapavietės paruošimo paslaugas;
  • Kremavimo paslaugas;
  • Mirusiojo palaikų pervežimo į užsienį ar atvirkščiai – transportavimo iš kitos šalies paslaugas.

Labai svarbu, kad suvokdami kliento subtilią padėtį, laidojimo įmonės darbuotojai  imtųsi absoliutaus organizavimo darbų ir klientui pasiūlytų tiek kokybišką, tiek finansiškai ne pernelyg nuostolingą paslaugų paketą.