Televizija ir internetas jūsų patogumui

Televizija ir internetas

Koks yra jūsų požiūris į televiziją ir internetą? Ar manote, kad televizija ir internetas turi daugiau privalumų ar trūkumų? Kaip bebūtų, kiekvienoje srityje atsiranda tiek skeptiškų, tiek ir šalininkų. Tačiau akivaizdu, kad šiuo metu internetas ir televizija yra tai, be ko dauguma žmonių negalėtų įsivaizduoti nei vienos savo dienos. Ir tiesą sakant, tai yra puikiai suprantama, kadangi mes gyvename moderniųjų technologijų laikais, todėl norime savo lūkesčius patenkinti kaip įmanoma sklandžiau ir lengviau. Internetas ir televizija tai padaryti padeda bene lengviausiai. Pavyzdžiui, jei anuomet naujienas sužinodavote skaitydami laikraščius, žurnalus ar knygas, tai šiandien visą mums aktualią informaciją gauname žiūrėdami televizijos kanalus ir naudodamiesi internetu. Todėl natūralu, kad kur kas daugiau žmonių televizijos ir interneto atžvilgiu yra nusiteikę teigiamai. Tuo tarpu skeptikai, teigiantys, kad internetas ir televizija pasižymi tik trūkumais, perdeda ir labai klysta, kadangi tinkamiems tikslams pasitelktos minėtos šiuolaikiškos technologinės priemonės pasižymi daugybe privalumų ir turi labai didelę teigiamą įtaką mūsų gyvenimui.

Pavyzdžiui, jei mes pasirenkame tikslines televizijos laidas ar dokumentinius filmus, sėdėdami priešais televizorių mes ne tik smagiai leidžiame savo laiką, tačiau taip pat sužinome labai daug naujo. Trumpiau tariant, tokiu atveju televizija tampa papildoma mokymosi priemone, kuri neretai būna kur kas efektyvesnė nei literatūros skaitymas, todėl iki šiol yra atliktas ne vienas tyrimas, kurio metu buvo nustatyta, kad vizualiai perteikiama informacija lengviau įsimena ir tampa aiškesnė. Dėl šios priežasties nemaža dalis žmonių būna linkę naują informaciją pamatyti televizoriaus ekrane, o ne knygose ar kitoje literatūroje.

Tą patį galima pasakyti ir apie internetą. Jei internetą naudojame naujausios ir mums aktualiausios informacijos paieškai, tuomet puikiai suprantama, kad internetas tampa labai puikia priemone, kuri palengvina mūsų kasdienybę. Be to, internetu galima komunikuoti ir dirbti, todėl tai daugeliui žmonių jau seniai yra tapę pagrindiniu kasdienybės elementu, kuris pasižymi kur kas didesniu patogumu, palengvinančiu gyvenimą.