TavoSapnas.lt – platus dieninių ir naktinių užuolaidų pasirinkimas

Uzuolaidos

Apie vienus pirkinius galvojame daugiau, apie kitus mažiau. Ir tai natūralu, mat vieni daiktai pigesni, kiti brangesni. Bet kartais ir nebrangus dalykas vertas gero apsvarstymo. Ypač kai tai susiję su namų patogumu ir jaukumu. O šitai visuomet rikiuojasi greta estetikos.

Kodėl estetika ir jaukumas bei patogumas – vienos temos dėmenys? Todėl, kad gražiame, patinkančiame kambaryje jaučiamės jaukiai, patogiai. Be abejo, neretai kyla klausimų, ar daugiau dėmesio skirti komfortui, ar kokiam nors vaizdiniam apipavidalinimui. Gera žinia, kad nereikia blaškytis ir rinktis būtent vieno privalumo. Kaipgi taip? Ogi šitaip:

 • Produktai (kilimai, sofos, foteliai, užuolaidos ir t. t.) gaminami taip, kad būtų ne tik dailūs, bet ir patogūs naudoti, praktiški.
 • Tai, kas stilinga, jau seniai neskatina veltis į kompromisus. Tai susiję su pirmuoju paminėtu punktu.
 • Geras pavyzdys – užuolaidos. Jos ne tik puošia kambarį (miegamąjį, svetainę ir kt.), bet ir saugo privatumą, taip pat leidžia apsaugoti patalpą nuo saulės, kas ypač aktualu karštomis vasaros dienomis.
 • Kiek nutolstant nuo būsto temos pasakytina, jog dailumas ir praktiškumas yra būdingi pačioms įvairiausioms sritims. Tarkime, stilingas, sportiškas automobilis kartu gali būti tinkamas kasdienai. Kitas pavyzdys – patogūs sportbačiai, kai kuriuose biuruose laikomi priimtinu akcentu ir derinami prie oficialesnių drabužių ar net kostiumo.

Ir štai čia vertėtų prisiminti patį pirmąjį straipsnio sakinį: Apie vienus pirkinius galvojame daugiau, apie kitus mažiau. Kuo jis svarbus? Tuo, kad įvairios ne tik prekės parduotuvėse, bet ir pirkėjų joms skiriamas dėmesys. Bet kai kalba pasisuka apie namus, paprastai suklūstama ir dėmesio nepagailima. Ar tai pagalvėlės, ar staltiesė, ar koks kitas daiktas, jis praturtina kambarį. Naujai apsipirkus įmanoma pakeisti erdvę į gerąją pusę.

O žinote, kada gerai atsiskleidžia tokie pokyčiai? Kai grįžtate iš kelionės. Jau kelias minutes esate namie ir suvokiate, kad įspūdis kitoks nei anksčiau. Gal daugiau šviesumo, gal tvarkingiau, gal erdviau… Įspūdis pakinta jau atlikus remontą, bet dar labiau išryškėja po kelių dienų, praleistų ne namie. Sykiu patvirtinama patarlė, jog visur gerai, bet namie geriausia.

TavoSapnas.lt ir praktiškai stilingas pasirinkimas

Prie interjero grožio nemenkai prisideda užuolaidos. Pavyzdžiui, naktinių užuolaidų formos ir spalvos gali išties sužavėti. O dar ir internetu galima įsigyti. Štai TavoSapnas.lt pateikia daug gaminių, skirtų itin jaukiam interjerui sukurti.

Ne mažiau liaupsių nusipelno ir dieninės – tikras nėrinių ir formų žaismas ant jūsų lango! Niūru? Monotoniška? Atnaujinus interjerą to įmanoma išvengti. Aktualu, kad prie prekių pateikiama reikiama informacija. Taip paieška tampa labai tikslinga, namai atnaujinami be kompromisų.

Veikiausiai kirba mintis, kad visa tai reiškia kokybę, bet… ar kokybė nereiškia brangumo? Pirmiausia derėtų pasakyti, jog tai investicija į kiekvienos dienos gerovę. O antras aspektas – gerų užuolaidų kaina neprivalo būti tarsi iš kitos planetos.

Skonio reikalas?

O dabar truputį globalesnis žvilgsnis.

Galbūt nauji kvartalai statomi atsižvelgiant į bendrą vaizdą, kaimyniniai namai dera vieni su kitais. Gal seniau įsikūrusiose gyvenvietėse daugiau įvairovės. Tačiau net tada, kai aplinkiniai namai yra panašūs, tikėtina, kad viduje kur kas daugiau skirtumų, mat žmonės skirtingai supranta ir vertina patogumą. O grožio sąvoka tuo labiau subjektyvesnė.

Yra toks posakis, kad dėl skonio nesiginčijama. Dar yra frazė „skonio reikalas“. Kalbant apie būstą, apie jo dizaino elementus, tai itin tinkami sakiniai.

TavoSapnas.lt tam tikra prasme padeda išvengti kompromisų – nereikia rinktis to, kas nepatinka. Kaip? Platus asortimentas – atsakymas į daugelį klausimų. Kai pasirinkimas gausus:

 • Nereikia nervintis, kad daiktas tik iš dalies kokybiškas.
 • Nereikia nervintis, kad daiktas tik iš dalies derės estetiškai.
 • Nereikia nervintis, kad daiktas, tik iš dalies bus praktiškas.
 • Galite turėti ne vieną, ne dvi alternatyvas ir nuspręsti atsižvelgdami į visokiausius kriterijus, pamiršdami žodį „kompromisas“.
 • Galite priimti geriausią sprendimą tiek kokybės, tiek kainos požiūriu.
 • Galite atnaujinti namus puikiau, nei manėte.
 • Galite tikslingai apsipirkti ir netgi sutaupyti.

Sutikite, visa tai turi teigiamos įtakos tiek žiemą, tiek vasarą, tiek statant naują namą, tiek remontuojant seną, tiek nusprendus šiek tiek atsinaujinti, tiek planuojant didelį kapitalinį remontą. Užuolaidų pasiūlą galima apibūdinti kaip plačią ir turtingą skirtingų variantų, o tai patiks kiekvienam, nepriklausomai nuo estetinio skonio.