Suknelės pasirinkimas pagal išvaizdą

Kadangi šiuo metu rinkoje esti labai platus skirtingų suknelių pasirinkimas, visiškai natūralu, kad moterims kyla klausimas – kokie kriterijai yra svarbiausi renkantis drabužį. Išties, tinkama apranga pirmiausia turi būti pasirenkama pagal Jūsų figūrą, odos bei plaukų spalva, derinti galima net ir prie akių spalvos, kadangi visi šie komponentai užtikrina, kad rasta suknelė puikiai tiks.

Dalinamės dizainerių patarimais, kurie pasakoja, kaip pasirinkti suknelę pagal savo išvaizdą. Tikime, kad tai sukonkretins paieškas ir arsite drabužį, kuris Jums tarnaus ilgus metus. Juk svarbiausia  ne mada, tačiau stilius.

  • Labai aukštos merginos turtų rinktis sukneles, kurios yra iki kelių. Tokiu atveju pavyks išlaikyti ilgas ir grakščias kojas, tačiau vizualiai neatrodysite labai neproporcinga.
  • Jeigu norite kad Jūsų kūnas vizualiai atrodytų kiek apvalesnis (to dažniausiai lieka labai lieknos merginos), tokiu atveju siūlome rinktis tokias sukneles, kurios yra su horizontaliomis linijomis. Geriausia, kai tokios linijos „eina“ per krūtinę bei klubus, tuomet būtent šios vietos ir atrodys platesnės.
  • Priešingai, dažniausiai apvalesnių formų moterys nori, kad vizualiai joms pavyktų atrodytų kuo lieknesnėms. Tokiu atveju tinka suknelės, kurios yra su vertikaliomis linijomis. Vertikalios linijos pasitarnauja ir tokiu atveju, kai moteris yra labai žema ir nori vizualiai atrodyti kiek aukštesnė.
  • Jeigu Jūsų plaukų spalva raudona – tokiu atveju turėtumėte vengti labai ryšių drabužių, kadangi bendras vaizdas gali atrodyti neskoningai. Puikiai tiks tamsesni bei pasteliniai atspalviai.
  • Taip pat šviesios odos savininkėms nelabai tinka ryškūs drabužiai, kadangi jie tarsi „išmuš“ vaizdą.
  • Labai mėgstama juoda spalva puikiai tinka blondinėms, tačiau juodų plaukų savininkės turėtų nepirkti tokių suknelių. Žinoma, kartais – gerai ir labai gražu, tačiau dažna nešiojimui rinkitės pastelinius arba ryškius kitų spalvų atspalvius.
  • Jeigu krūtinė yra labai maža, tačiau norite,  kad ji vizualiai atrodytų didesnė – tokiu atveju geriausia nesirinkti labai aptemptų suknelių. Puikus pasirinkimas yra kiek laisvesnės. Ypač tokios, kurios viršutinė suknelės dalyje turi papuošimus. Tai suteiks daugiau apimties.
  • Štai labai didelės krūtinės savininkės gali norėti, kad ji atrodytų vizualiai kiek mažesnė. Tokiu atveju rinkitės uždaras sukneles. Taip pat tokias, kurių viršutinė dalis yra blanki, o apatinė – ryški, spalvota.
  • Jeigu norite, kad Jūsų liemuo atrodytų vizualiai lieknesnis – siūlome rinktis sukneles, kurios yra su dirželiais. Tai puikus pasirinkimas ir lieknoms, ir apvalesnių formų moterims. Juk apvalus liemuo yra viena gražiausių moteriškos figūros vietų ir geru suknelė gali padėti jas paryškinti.
  • Labai žemos merginos turėtų vengti ilgų suknelių, kadangi taip jos vizualiai atrodo dar žemesnės.

Tinkamai pasirinkta suknelė suteiks Jums galimybę drąsiai žengti gatve tarsi podiumu. Atrodykite puikiai, spindėkite pasitikėjimu savimi, būkite stilinga kiekvieną dieną.