Sugedo BMW – reikalinga skubi pagalba Vilniuje

bmw

Daugelis sostinės gyventojų vairuoja BMW automobilius. Kai jie sunegaluoja, šios transporto priemonės savininkai ieško kas galėtų patikimai, profesionaliai ir greitai suremontuoti mylimą BMW. Juk šiuolaikiniai žmonės neįsivaizduoja gyvenimo be automobilio nė dienos – be jo jaučiasi lyg be rankų. Šiame straipsnyje mes Jums patarsime  kaip svarbu pasirinkti tinkamą vietą automobilio remontui, kad nereikėtų kiekvieną mėnesį ten grįžti.

Autoservisuose dirbantys žmonės yra kvalifikuoti, turi tai patvirtinančius dokumentus, geba greitai nustatyti visus  automobilio gedimus ir pasiūlyti tinkamiausią taisymo variantą bei viską aiškiai ir suprantamai išdėstyti sunegalavusio automobilio savininkui. Šios remonto vietos turi įvairią įrangą, skirtą automobiliams suremontuoti. Garažuose dirbantys automobilių meistrai neturi  kvalifikacijos, negeba greitai nustatyti gedimo, nepasakoja savininkui kas buvo atlikta automobiliui. Patariame rinktis autoservisą, nes jame sulauksite ne tik profesionalaus remonto, bet ir garantijų suremontuotoms dalims ar net papildomo draudimo Jūsų paliktam automobiliui remontuoti.

Kaip išsirinkti tinkamą autoservisą?

Tinkamo autoserviso kriterijai :

  • Didelė automobilio remonto pasiūla;
  • Turintis daug metų patirties;
  • Privalo ruošti automobilius Valstybinei Techninei Apžiūrai;
  • Sąžiningai bendrauti su klientu;
  • Privalo turėti įvairią įrangą remontui;
  • Skirti garantijas suremontuotoms automobilio dalims.

BMW automobiliai itin šiuolaikiški, nes jie būna labai erdvūs, talpiais dviejų ir trijų cilindrų varikliais su turbinomis – toks pirmasis BMW modelis su dvejais varomais priekiniais ratais „Active Tourer“.  Visiems BMW modeliams reikia originalių dalių tiesiai iš Vokietijos. Tokiomis dalimis remontuoja tik specializuoti BMW autoservisai – tokie, kaip mes UAB „REFIX“.

Patarimai prieš perkant  naudotą automobilį

  • Pirminę automobilio apžiūrą turite atlikti patys – patikrinti jo ridą, apžiūrėti patį saloną ir įsitikinti, jog nėra rūdžių ant automobilio;
  • Truputį pasivažinėkite – pažiūrėkite, ar Jums patogu jį vairuoti;
  • Tuomet nuvažiuokite į autoservisą ir gausite visą detalią ataskaitą apie automobilio gedimus;
  • Ekspertas Jums visada patars, kaip greitai ir kokybiškai panaikinti esamus gedimus. Ir , žinoma, pats juos sutaisys.

Pavyzdžiui, automobilio turbinos remontas yra vienas iš brangiausių. Jis skirtomas į dvi dalis. Pirmoji – nuėmimas ir pastatymas, tai atliekama visuose autoservisuose. O antroji tai turbinos restauracija – ji vykdoma tik specifinėse vietose Vilniuje. Panaši situacija ir su amortizatoriaus pakeitimu – net kaina už šios dalies pirkimą yra labai  svyruojanti įvairiuose autoservisuose.

Mūsų specializuotas BMW MINI autoservisas „REFIX“ visada pasiruošęs pagelbėti ištikus bėdai kiekvienam vilniečiui. Įmonės adresas – UAB REFIX Durpių g. 26, Vilnius 08217. Teikiame itin įvairias BMW remonto paslaugas – nuo automobilio techninės būklės įvertinimo prieš perkant iki BMW autoparko aptarnavimo įmonėms. Taip pat skiriame garantijas atliktam darbui, suremontuotoms dalims – beje, jos originalios, iš Vokietijos. Turime visą reikiamą įrangą BMW remontui – patikėkite Jūsų automobilis patikimose rankose!