Stilinga barzda – lygiai nukirpta ir suformuota

Mada per metus mums pristatė daugybę veido plaukų tendencijų. Kaip ir aprangos stilius, taip ir veido plaukai skirti tobulai išvaizdai užbaigti. Rūpintis barzda tai ne tik ją plauti ir drėkinti. Barzda kartais auga netvarkingai, todėl Kirpykla Vilniuje siūlo galimybe suvaldyti ją.

Jūsų barzda pirmiausia bus šukuojama tam, kad matytųsi jos tikroji forma ir ilgis. Vėliau kartu su kirpėju stilistų ji bus pakerpama ir formuojama. Galite ateiti jau su išplauta barzda arba rinktis siūlomą barzdos plovimo procedūrą mūsų salone.

Kirpykla Vilniuje naudoja priemones, priklausomai nuo Jūsų barzdos ilgio. Jei Jūsų barzda jau yra gana stora, parinks plačių dantukų šukas. Jei barzda vis dar trumpa, šukavimas vyks ypač atsargiai tam, kad nesuerzintų Jūsų veido odos. Jei jau turite ūsus, jiems naudos šukas su siauriais dantukais.

Gera barzda suteiks Jūsų veidui ryškesnius bruožus ir tvirtesnes žandikaulio linijas. Barzda tai veido formas papildanti stiliaus detalė.

Atsižvelgiant į Jūsų stilių,  Kirpykla Vilniuje Kirpkis LT naudoja barzdos kirpimo mašinėles arba kirpimo žirkles. Jūsų barzda bus formuojama tam, kad išlaikytų tolygų ir tobulą ilgį. Jei nemėgstate skutimosi peiliukų, bet norite sukurti aštresnius kontūrus, mašinėlė ir žirklės puikiai Jums tiks.

Pakirpsite barzdą ir ūsus, taip atsikratysite sausų galiukų ir suteiksite barzdai lengvumo. Veido plaukai tarsi makiažas vyrams, jie kontūruoja Jūsų veido bruožus, lygiai taip pat kaip ir moterims skirtos makiažo priemonės.

Kirpkis LT taip pat siūlo galimybę įsigyti kelis produktus Jūsų barzdai. Po kirpimo svarbu ją ne tik plauti, bet ir palaikyti barzdos ir odos drėgmę. Tiek aliejus, tiek balzamas drėkiną barzdą ir odą po ja.

Jei Jūsų barzda yra trumpa, tiks aliejus.  Jei ilga ar vidutinio ilgio, tiks barzdos balzamas.  Balzamas  ant odos ir plaukų išlieka ilgiau nei aliejus, todėl kuria papildomą drėkinamąjį sluoksnį.

Kirpykla Vilniuje Kirpkis LT naudoja kirpimo mašinas ir žirkles, atsižvelgiant į Jūsų barzdos stilių. Pasitikėjimo savimi suteikianti barzda yra tiesiog švari, tolygiai pakirpta ir sudrėkinta.