Standartinių ir nestandartinių krovinių pervežimas Lietuva – Švedija

Vis dinamiškiau besivystantis Lietuvos ir Švedijos ekonominis bendradarbiavimas, reikalauja  visapusiškų pervežimo paslaugų tarp abiejų šalių. Todėl labai populiari paslauga tapo pilnų ir dalinių krovinių pervežimas, kurias siūlo tarptautinių krovinių pervežimo įmonės garantuojančios visapusišką požiūrį į logistikos procesus.

Prekybos mastas tarp Švedijos ir Lietuvos įmonių yra labai platus. Į šią Baltijos šalį, siunčiami baldai, maistas, pramonės ir žemės ūkio mašinų dalys, gyvūnai, negabaritiniai ir sunkiasvoriai kroviniai. Iš Švedijos į Lietuvą importuojamų prekių asortimentas yra toks pat didelis. Abiejų šalių ekonominio bendradarbiavimo dinamika gerokai padidėjo Lietuvai įstojus į Europos Sąjungą. Sienų atvėrimas ir laisva prekyba labai palengvino verslo santykių vystymąsi, o tai lemia labai gerus ekonominius santykius.

Tarptautinis krovinių pervežimas siūlo pilną krovinių ir dalinių krovinių gabenimą į visus didžiuosius Švedijos miestus, tokius kaip Stokholmas, Malmė ir Geteborgas ir daugelį kitų. Taip pat kroviniai gabenami į mažiau populiarius pramonės centrus, teikdami visapusiškas paslaugas dideliems gabenimams ar ADR pavojingoms medžiagoms. Aukščiausia paslaugų kokybė užtikrinama dėl bendradarbiavimo su patyrusiais vairuotojais ir turimo šiuolaikiško transporto priemonių parku. Logistikos procesų organizavimas iš Lietuvos į Švediją, planuojant keltų pervažą ir neturint tinkamos patirties gali būti nemenku iššūkiu, todėl verta atsižvelgti į šį faktą renkantis logistikos įmonę. Pasirinkę pervežimo įmonę turinčia ilgametę patirtį ir nusistovėjusią padėtį rinkoje, galite būti tikri, kad kiekvienas jiems patikėtas transporto etapas bus vykdomas pagal iš anksto sutartą grafiką, o kroviniai Švedijos rangovus pasieks laiku ir jei reiks nuo durų iki durų.

Krovinių gabenimo keliais pasirinkimas yra tikrai labai platus, todėl specialistai padeda kiekvienam klientui pasirinkti optimaliausią ir tinkamiausią transporto būdą, atsižvelgiant į krovinio specifiškumą, tūrį, svorį, transporto kryptį ir greitį.