Sportiniai krepšiai: kaip pasirinkti geriausią?

Ne tik sportininkams, tačiau ir aktyvų gyvenimo tempą palaikantiems asmenims – sportiniai krepšiai yra ne galimybė, tačiau būtinybė. Kuo talpesnis krepšys – tuo daugiau jame yra vienos rankšluosčiui, avalynei, šampūnui ir net sumuštiniui, kad po ranka visada būtų užkandis. Užsukus į realią arba internetinę prekybos vietą susidursite su labai plačia pasiūla. Ką pirkti? Kuris krepšys yra geriausias? Koks tvirčiausias ir koks funkcionaliausias? Klausimų daug, o paieškas kiek palengvins mūsų suklasifikuoti kriterijai.

sportiniai krepsiai

Dydis

Nors daugeliui kaina atrodo svarbiausias kriterijus, tačiau mes nepaminėsime dydį. Priklausomai nuo to – kokio didumo krepšį pirksite atitinkamai tiek jame tilps ir daiktų. Kiekvienas žmogus žino ką jis su savimi dažniausiai nešasi į treniruotę ir kiek jo daiktai užima vietos. Nepamirškite, kad dažniausiai vasaros metu tinka kiek mažesni krepšiai, kai tuo tarpu žiemą reikia didesnių. Taigi, jau geriau iškart apgalvoti ir įsigyti didesnės talpos sportinį krepšį.

Kaina

Būtinai tenka išskirti ir šį kriterijų, kadangi daugelis lietuvių yra labai taupūs žmonės ir kaip įmanydami stengiasi piniginėje palikti bent kelis eurus. Visgi, auksinė taisyklė – „skūpas moka du kartus“. Jau geriau investuoti kiek daugiau ir įsigyti tikrai kokybišką krepšį nei panaudojus sintetinį metus jį išmesti dėl susidėvėjimo. Tam tikra prasme investuodami į kokybę Jūs sutaupote.

Gamintojas

Gamintojo pasirinkimas labai dažnai varijuoja ir pagal kainą. Natūralu, kad firminių prekių tiekėjai brangiau įkainoja savo paslaugas. Tačiau čia vėlgi kyla tas pats klausimas – ar svarbiau kokybė, ar maža kaina.

Jeigu susidomėjote firminiais gaminiais – rekomenduojame internete plačiau susipažinti su konkretaus gamintojo produkcija. Tai Jums leis įsigyti visapusiškai Jūsų poreikius tenkinantį gaminį.

Dizainas

Dar vienas kriterijus, pagal kurį dažniausiai ieškomi sportiniai krepšiai, yra dizainas, modelis, krepšio stilius… Net ir į sporto salę keliaujantys asmenys nori atrodyti stilingai. Juolab, dizaineriai kuria tikrai šiuolaikišką sportinių krepšių kolekciją, kurioje galima pastebėti tam tikras ryškias tendencijas. Nepamirškite, kad neverta vaikytis madų. Geriau ieškokite tokio krepšio, kuris būtent Jums yra gražus ir tinkantis prie esamo stiliaus. Juk į sporto salę nevyksite su treningais.

Kitos smulkmenos

Renkantis krepšį reikia įvertinti ir daugiau smulkmenų, kadangi būtent jos dažniausiai ir prisideda prie patogesnio arba mažiau patogaus krepšio kūrimo.

  • Patogu, kad krepšiai turi ir ilgą, ir trumpą rankeną. Tokiu atveju jo nešimas bus komfortabilesnis.
  • Pasižiūrėkite, koks yra krepšio užtrauktukas. Kadangi tai sportinis krepšys, kuris dažniausiai patiria įvairus trankymus ir panašiai – užtrauktukas turi būti didelis ir tvirtas.
  • Naudinga, kai krepšyje yra kišenėlių, kuriose galima paslėpti savo telefoną, namų raktus ir kitus svarbius, daug vietos neužimančius daiktus.

Sportiniai krepšiai pačiam sportui suteikia daugiau smagumo ir nuotykio. Jie ne tik funkcionalūs, tačiau ir stilingi.

Susidomėjote sportiniais krepšiais? Juos ir kitą sporto įrangą galite pirkti tiesiog internetu užsukę į internetinę parduotuvę vs-sport.lt