Specialistai pataria, koks turėtų būti tvarkingas vėdinimo sistemų montavimas

Švarus oras kaip ir maistas labai svarbus mūsų gyvenime. Nuo to priklauso bendra žmogaus savijauta, todėl namuose būtina turėti kokybišką vėdinimo sistemą. Geriausia tokios įrangos montavimą patikėti profesionalams, nes tai yra visas darbų kompleksas, į kurį įeina: ortakių tinklo tiesimas, oro paskirstymo elementų montavimas, tinklo prijungimas prie orą apdorojančios įrangos ir kt.

Rekuperatoriai, yra kompaktiški vėdinimo įtaisai, užtikrinantys oro mainus patalpoje, tai gryno oro srauto gavimas į patalpą ir pašalintas oras iš patalpos. Oras iš lauko filtruojamos, o tiekiamo ir išmetamo oro srautai praeina per specialų šilumokaitį – rekuperatorių, kur žiemą iš patalpos pašalintas oras perduoda savo šilumą į šaltą tiekiamą orą. Vasarą, kai naudojamas oro kondicionierius, iš kambario pašalintas vėsus oras perneša šaltį į šiltesnį tiekiamą orą. Žiemą yra šildomas, o vasarą atšaldomas srautas, taip gaunamas optimalus vėdinimo bute ar privačiame name rezultatas.

Norėdami įdiegti prietaisą, jums nereikia kloti ortakių, sumažinti lubų aukščio ir atlikti remonto. Pakanka tik nedidelės laisvos vietos ant išorinės sienos. Visus ventiliatorių montavimo darbus geriausiai patikėti šios srities specialistams, kurie užtikrins montavo darbų kokybę, naudodamiesi savo žiniomis, naujausiomis technologijomis ir priemonėmis. Tiekiamosios ir ištraukiamosios ventiliacijos naudojimas su rekuperatoriumi leis visiškai atsisakyti įprastos ventiliacijos. Jie ekonomiškai užtikrina visiškus oro mainus patalpose be natūralios ventiliacijos ir patikimai apsaugo nuo gatvės triukšmo ir skersvėjų.

Kur įrengti oro rekuperatorių?

Rekuperatoriaus  užduotis yra išlaikyti šilumą. Todėl jis įrengiamas tose patalpose, kuriose šilumos išsaugojimas yra svarbiausias, tai yra buitinėse gyvenamosiose patalpose: miegamuosiuose, vaikų kambariuose, svetainėse. Virtuvėje galima naudoti rekuperatorius, tačiau ten jie turi būti sumontuoti kartu su išmetimo bloku, kad būtų užtikrinta kokybė.