Skelbimai su nuotraukomis labiau pritraukia dėmesį

nekilnojamo turto skelbimaiNors nemaža dalis Lietuvos gyventojų labai skeptiškai vertina teiginius apie mūsų šalyje jau seniai pasibaigusią ekonominę krizę, nekilnojamojo turto sektoriuje pastebimos teigiamos permainos. Vartotojai vis dažniau perka nekilnojamąjį turtą. Ir tai daroma ne tik ieškant naujo būsto, tačiau taip pat NT pasirenkant kaip investiciją į ateitį.

Neretai įsigyti butai yra išnuomojami. Mūsų šalyje butų nuomos paslaugų rinka yra labai didelė. Juk puikiai suprantama, kad tikrai ne kiekvienas gyventojas gali sau leisti už sukauptas asmenines lėšas įsigyti naują būstą, todėl tokiais atvejais dažniau pasirenkama butus nuomotis.

Kita vertus, dažnai ateina laikas, kai sukaupiama pakankamai lėšų pradiniam įnašui, kuriuo būtų padengiama dalis įmokos už asmeninį būstą, ir kreipiamasi į komercinį banką dėl paskolos būstui. Statistika taip pat šiuo atžvilgiu yra teigiama. Pastebimas akivaizdus augimas – žmonės vis dažniau kreipiasi į bankus, prašydami paskolų, kurių pagalba įsigyja butus.

Be abejo, visuomet išlieka klausimas, ką pasirinkti – butą ar namą? Tačiau namas neretai reikalauja didesnių išlaidų, ne tik žvelgiant į jo rinkos vertę, tačiau ir kalbant apie jam reikiamą priežiūrą bei papildomas investicijas remontui bei kitiems darbams.

Todėl kur kas dažniau ieškoma butų. Jei ir jūs šiuo metu svarstote apie buto įsigijimą, tuomet patariama apsilankyti ne viename internetiniame skelbimų portale, kuriame vartotojai skelbia apie parduodamus butus Vilniuje, Kaune ar kituose Lietuvos miestuose – viskas priklauso nuo jūsų keliamų reikalavimų.

Žinoma, peržiūrint internetinius skelbimus, visų pirma reikėtų labai didelį dėmesį atkreipti į pateikiamus techninius duomenis ir nuotraukas. Turbūt pastebėjote, kad skelbimai, kuriuose yra kokybiškos nuotraukos, kur kas labiau traukia dėmesį. Be to, tai labai svarbu, jei norite sutaupyti daug laiko – matydami, kad vienas ar kitas butas tenkina jūsų poreikius, galite akimirksniu susisiekti su jo pardavėjais. Tuo tarpu, jei parduodamo buto nuotraukų nebūtų, vartotojai švaistytų savo laiką nuolat kontaktuodami su pardavėjais ir teiraudamiesi dėl buto būklės ar planuodami susitikimus ir buto apžiūrą. Todėl labai gerai įvertinkite dabartinę nekilnojamojo turto rinką ir pasirinkite geriausiai jūsų poreikius atitinkantį variantą.