Siuntiniai į Airiją, Angliją ir kitas Europos šalis

siuntiniai i airijaEuropoje gyvena daug lietuvių, todėl artimieji ir draugai neretai siunčia dovanas ar kitus daiktus į Airiją ir Angliją norėdami pradžiuginti savo šeimas. Nuvykti ir aplankyti mylimus žmonės pavyksta ne visada, todėl dėmesį stengiamasi parodyti smulkiomis dovanomis, maisto produktais ar kitomis smagiomis lauktuvėmis.

Siuntiniai į Airiją ar kitas pasaulio šalis keliauja tiek paštu, tiek ir per kurjerių ar pervežėjų tarnybas. Būdą, kuriuo siuntiniai į Airiją keliauja pasirenka patys siuntėjai. Žinoma, tai priklauso ir nuo siuntos dydžio, tūrio, pristatymo greičio.

Pašto siuntos. Kokie siuntiniai į Airiją keliauja paštu nėra sunku nuspėti. Tai dažniausiai būna laiškai, sveikinimo atvirukai, nuotraukos, nedidelės dovanėlės ar suvenyrai. Kitaip tariant, paštu siunčiami tie siuntiniai, kurie nėra labai vertingi. Paštu nesiunčiami didelių gabaritų kroviniai ir maisto produktai.

Kurjerių tarnybos ir krovinių pervežimo įmonės. Didesni kroviniai ir siuntiniai į Airiją ar kitas Europos šalis keliauja su pervežėjų pagalba. Krovinių pervežimo paslaugos labai išpopuliarėjo, nes tai ne tik patogus siuntinio pristatymo būdas, bet neretai ir pigesnis. Kurjeriai ar siuntų pervežėjai veža didelių matmenų krovinius: baldus, buitinę techniką ir kita. Kadangi kurjeriai ar krovinių gabenimo tarnybos siuntinį pristato labai greitai, todėl jų pagalba galima gabenti maisto produktus ar naminius augintinius. Šių pervežimo tarnybų darbas itin mobilus: krovinių pervežėjai gali atvykti į namus ir paimti siuntinį tiesiai iš jūsų rankų. Svarbiausia, kad siuntinys taip pat pristatomas gavėjui į namus. Todėl nekyla papildmų rūpesčių dėl siuntinio atsiėmimo ar papildomų mokesčių.

Skubios siuntos. Neretai atsitinka taip, kad įvairūs siuntiniai į Airiją ar Angliją turi būti pristatomi labai greitai. Tam taip pat pasitarnauja kurjeriai. Greitasis siuntinys kainuoja šiek tiek daugiau nei tradicinis siuntinys, tačiau svarbūs dokumentai, ar kiti reikalingi daiktai yra pristatomi vos per 1-2 dienas.

Daugiau: https://www.siuskpigiau.lt/