Reprezentatyvumas ir profesionalios valymo paslaugos

valymo paslaugos

Kai savo biurui ieškome administratorės, sekretorės ar kito specialisto, dažnai susiduriančio su klientais, keliame gana aukštus reikalavimus. O štai biuro priežiūrą daugelis vadovų yra pasiruošę patikėti vos ne bet kam. Ar tikrai biurų valymas yra toks nereikšmingas? Kartais nesusimąstome, tačiau biurų valymo paslauga yra labai svarbi: tvarka ir švara privaloma kiekviename biure, nesvarbu, čia dirba vos keli ar keli šimtai darbuotojų. Ir visgi tie, kurie teikia valymo paslaugas taip pat reprezentuoja įmonę, atspindi vadovų požiūrį į kasdienę įmonės veiklą, todėl pasirinkite valymo paslaugas atsakingai.

Profesionalumo svarba

Mažesnėse patalpose ar biuruose valymo ir tvarkymo darbai dažnai atliekami tuomet, kai darbuotojų čia nėra. Tačiau jei biuro patalpos didesnės, dirba daugiau darbuotojų, valymas taip pat turi būti dažnesnis, todėl ir valymo paslaugas teikiančias tvarkytojas mato tiek darbuotojai, tiek į biurą užsukę klientai. Atliekant šiuos darbus svarbu veikti profesionaliai: nekelti triukšmo, netvarkos, neatkreipti bereikalingo dėmesio ir nesukelti nepatogumų kitiems darbuotojams, klientams. Iš pirmojo žvilgsnio tai atrodo paprasta, tačiau tam reikia mokėti tinkamai įvertinti darbų apimtis, mokėti planuoti. Atkreipkite dėmesį į tai, nes tik „Namų guru“ profesionaliai teikiamos biurų valymo paslaugos gali užtikrinti, kad kasdienė darbuotojų veikla nebus sutrikdyta.

Reprezentatyvumas

Samdant valytoją ar tvarkytoją komercinių patalpų priežiūrai dažnai nepagalvojama apie jos išvaizdą, aprangą. Dideliuose biuruose valymo darbų atsiranda nuolat, o taip pat reikia kasdien atlikti ir periodinius darbus, taigi tiek čia dirbantys darbuotojai, tiek klientai, užsukę verslo paslaugų, mato, kaip viskas vyksta. Ir šis vaizdas dažniausiai nėra reprezentatyvus ar malonus akiai: apibėgusių valymo priemonių pilnas vežimėlis cypiančiu ratu, nudėvėtos šluostės ir rūškano veido moteriškė. Viską pakeisti labai paprasta – „Namų guru“ biurų valymas yra profesionali paslauga, kuri jus nudžiugins. Valymo darbus atlieka tikri profesionalai, kurie veikia greitai, nepastebimai ir atrodo reprezentatyviai. Galite pasitikėti mumis net ir tuomet, jei įmonėje laukia svarbus susitikimas, seminaras ar mokymai, o valymas reikalingas nedelsiant – jūsų planų profesionalūs valytojai tikrai nepaveiks, jų net nepastebėsite.

Estetika

Valymo paslaugos ir estetika iš pirmojo žvilgsnio gali pasirodyti menkai susijusiais dalykais, tačiau kai kalbame apie profesionaliai teikiamas paslaugas, šis ryšys labai svarbus. Biurų valymo paslaugos turi būti atliekamos taip, kad netrikdytų tuo metu dirbančių žmonių ir nesukeltų jokių nepatogumų. Būtent todėl „Namų guru“ valymo profesionalai dirba tyliai ir greitai. Jei reikės iš patalpų pašalinti nemalonų kvapą turinčias šiukšles, tai atliksime greitai ir nepastebimai. Grindų dangų valymui pasirinksime optimalius būdus, kurie nesukels triukšmo ir neblaškys dirbančiųjų dėmesio. O tokius darbus, kurių be triukšmo atlikti nepavyksta, atidėsime pietų pertraukos laikui arba vakarui, kai baigsis darbo diena.

Mes sumaniai planuojame darbus ir atliekame juos taip, kad klientams liktų tik švaros pojūtis ir estetika.