Renginių apsauga – viskas, ką turite žinoti

Saugumas skirtas ne tik dideliems koncertams ir festivaliams – jis padeda apsaugoti svečius ir personalą bet kuriame renginyje. Gera apsaugos komanda taip pat padės sumažinti žalos vietos rizikai riziką, nesumažinant visų svarbių išlaidų. Kiek saugumo jums reikės, priklauso nuo planuojamo renginio tipo. Pavyzdžiui, dienos konferencijai greičiausiai reikės mažiau rankų ant denio nei vakariniam muzikos koncertui. Čia yra viskas, ką reikia žinoti apie renginių saugumo organizavimą, ir keletas patarimų, kaip sudaryti tą svarbų įvykių saugumo planavimo kontrolinį sąrašą.

Sudarykite minios valdymo planą. Jei tikėtina, kad jūsų renginys pritrauks didelę minią, jums reikės parengti pagrindinį renginio saugos planą, kad juos įveiktumėte. Įsitikinkite, kad yra pakankamai darbuotojų ir tualetų, kad būtų apribotos eilės, ir gaiviųjų gėrimų stotis tolygiai paskirstykite visoje vietoje, kad žmonės nesikištų į mažus plotus. Taip pat norėsite būti patogūs, kad svečiai būtų ramūs bet kokioje situacijoje – todėl nepamirškite suplanuoti evakuacijos procedūros arba pasirūpinti tinkamomis nuorodomis, kad lankytojai nepasiklystų ar nesijaustų nusivylę.

Apsvarstykite, kiek saugumo reikia jūsų renginiui. Paprastai apsvarstykite galimybę samdyti bent vieną apsaugos darbuotoją kiekvienam 10 svečių, apgalvota apsauga labai svarbi. Skaičiai skirsis priklausomai nuo tikėtinos minios. Pavyzdžiui, sporto gerbėjai gali būti labiau linkę į emocinius protrūkius nei delegatai verslo renginyje. Specialios apsaugos įmonės gali aprūpinti daugybę renginių apsaugos darbuotojų, tačiau jos turės žinoti, kiek turėsite renginio dalyvių.

Išsiaiškinkite, kokio tipo saugumo jums reikia. Daugeliu atvejų gerai, jei renginiuose samdote apsaugą, kad tiesiog apsaugotumėte įėjimus ir stebėtumėte savo svečius. Tačiau kai kuriais atvejais kyla didesnė rizika nei kitomis, todėl gali prireikti specialių saugumo pajėgų, kad apsaugotų vietos dalis. Pavyzdžiui, protestuotojai gali pasirodyti, jei pakvietėte pranešėją, žinomą dėl prieštaringų nuomonių. Pagalvoję apie tai iš anksto, galėsite užtikrinti pakankamai saugumo lauke, kad nepageidaujami asmenys negalėtų užmušti jūsų renginio.