Psichologas Vilniuje ir jo nauda žmogus psichologinei sveikatai

Psichiatrinio gydymo išsamūs medicininiai tyrimai, diagnostika ir priežiūra nuolat tobulėja. Su psichikos sveikatos sutrikimais kovojantiems asmenims bendrosios praktikos gydytojai negali suteikti viso įvertinimo ir gydymo, būtino tam, kad žmogus įveiktų psichikos, emocinius ir (arba) fizinius sutrikimus. Todėl psichologas Vilniuje ar bet kuriame kitame mieste gali pagelbėti kiekvienam, kuris susiduria su psichologinėmis problemomis ir nori susigrąžinti kokybišką bei pilnavertį gyvenimą.

Lankymosi pas psichologą nauda

Psichologas gali padėti gydyti pacientus, turinčius psichikos ar emocinių problemų. Vienas iš žinomiausių siūlomų gydymo būdų yra psichoterapija, arba „pokalbių terapija“. Toliau pateikiami penki privalumai, kuriais galite pasinaudoti, jei nuspręstumėte naudotis psichologo teikiamomis paslaugomis.

Platus gydymo psichologinių sutrikimų spektras

Po ilgamečių studijų ir praktikos psichologas yra įgijęs labai didelę patirtį skirtingose srityse – tiek vaikų ir paauglių psichologijoje, priklausomybių, santykių ir kitose srityse. Tai reiškia, kad psichologas gali pagelbėti sprendžiant labai plataus spektro psichologinius sutrikimus, tokiu būdu pagerinant žmonių psichologinę savijautą ir bendrą gyvenimo kokybę, kuri iki tol buvo prasta ir kėlė jiems daugybę sunkumų.

Visapusiška proto ir kūno priežiūra

Vienas iš pagrindinių psichologo seansų privalumų yra visapusiškas fizinis, psichinis ir emocinis įvertinimas. Psichologai taiko pokalbių terapiją, kad užmegztų ryšį su pacientu ir padėtų jam pradėti sveikus įpročius arba pakeisti mąstymo ar gyvenimo modelius. Tuo tarpu, jei kreipiamasi į psichiatrą, kartu gali būti skiriami ir vaistai, kurių reikia cheminiam disbalansui smegenyse, sukeliančiam tam tikrus psichikos ar elgesio sutrikimus, gydyti.

Gebėjimas gydyti rimtas psichines ir fizines problemas

Psichologai ir psichiatrai gali padėti asmenims, patiriantiems tokias problemas kaip depresija ar elgesio sutrikimai, taip pat gydyti asmenis, patiriančius sunkesnes psichines ir fizines ligas. Tai apima, be kita ko, itin sunkią depresiją, šizofreniją, bipolinį sutrikimą ir priklausomybę.

Platus gydymo galimybių spektras

Naudojantis psichologų ir psichiatrų paslaugomis, galima pasinaudoti labai plačiu gydymo galimybių spektru. Kai kuriais atvejais gali prireikti tiesiog psichoterapijos, o kitais atvejais gali būti naudingi vaistai, psichosocialinė intervencija arba smegenų stimuliavimo terapija, pavyzdžiui, elektrokonvulsinė terapija.

Ryšys su kitais šios srities ekspertais

Po pirminio įvertinimo, diagnozės nustatymo ir galimo vaistų paskyrimo, pacientui dažnai prireikia kelių psichologo sesijų, kad galėtų tęsti psichoterapiją. Jie taip pat gali siųsti pacientus į ligonines, kad šie nedelsiant gautų intensyvesnį gydymą. Be to, jei jie nesispecializuoja tam tikroje psichiatrijos srityje, gali padėti surasti psichiatrijos specialistą, kuris specializuojasi šioje srityje.

Psichiatro paieška

Psichikos, emocinės ir elgesio problemos nėra sąlygos, kurias reikėtų vertinti lengvabūdiškai. Bendrosios praktikos gydytojas gali nukreipti ir padėti nukreipti sergančiuosius tinkama linkme. Ėmusis veiksmų ir kreipiantis į psichologą ar psichiatrą, galima nustatyti diagnozę ir sudaryti gydymo planą su daugybe galimybių. Jei manote, kad susitikimas su psichologu yra kitas jūsų sveikimo žingsnis, nelaukite – jau šiandien užsiregistruokite konsultacijai pas pasirinktą psichologą. Tokiu būdu jau visai netrukus galėsite stabilizuoti savo psichologinę pusiausvyrą, išspręsti dabartines psichologines problemas ir susigrąžinti gerą gyvenimo kokybę, kuri leis jums džiaugtis kiekviena akimirka.

Daugiau: Psichologas.org