Priežastys, kodėl turėtumėte pirkti naujas vasarines padangas, o ne naudotas

Vasarinės padangos nėra pigios, todėl jas pirkdami kai kurie nusprendžia pirkti ne naujas, o naudotas. Na, bet toks pasirinkimas nėra geras dėl aiškių priežasčių. Naujos padangos – kur kas pranašesnės:

Ilgiau tarnaus

Naujos padangos kur kas ilgiau tarnauja, nei naudotos. Taip yra dėl labai paprastos priežasties. Nesvarbu, kaip naudosite padangas, jos vis tiek po kurio laiko susidėvės. Net ir tos, kurios nenaudojamos. Tai paaiškinti labai lengva. Padangos dėvisi visiškai nepriklausomai nuo to, ar jos naudojamos, ar ne. Tai reiškia, jog net ir nenaudojamos padangos jau bus susidėvėjusios, jeigu bus vyresnės, nei keleri metai. Todėl patariama pirkti naujas padangas. Tokios padangos ne tik ilgiau tarnaus, bet ir bus kokybiškos.

Saugesnės

Pirkti naudotas padangas neapsimoka dėl dar vienos priežasties – jos nesaugios. Nors toks teiginys ne visada atspindi realybę, galima pastebėti, jog pirkti naudotas padangas nėra saugu. Pavyzdžiui, įsivaizduokite tokią situaciją. Jūs perkate padangas iš nežinomo pardavėjo, kuris neaišku kaip laikė padangas, ar naudojo jas pagal paskirtį. Kaip manote, kokia bus tokių padangų būklė? Jeigu norite, kad padangos būtų saugios, tuomet nepirkite naudotų padangų iš nežinomų pardavėjų.

Kaina nedaug skiriasi

Nors daugelis teigia, kad apsimoka pirkti naudotas padangas dėl pigesnės kainos, galima pastebėti, kad kaina skiriasi labai nežymiai. Deja, daugelis nenori parduoti naudotų padangų pigiai, kadangi tikisi už gautus pinigus įsigyti naujas, todėl neretai kaina, kuri siūloma už naudotas padangas būna tik šiek tiek pigesnė, nei naujos padangos. Ar apsimoka pirkti tokias padangas? Atsakymas akivaizdus – ne.

Didesnė pasiūla

Dar viena priežastis, kodėl turėtumėte rinktis naujas, o ne naudotas padangas – pasiūla. Deja, bet daugelis pardavėjų parduoda naujas, o ne naudotas padangas. Naudotas padangas neretai parduoda tik fiziniai asmenys skelbimų portaluose. Juose parduodamos prekės ne tik nepatikrintos, bet ir jų kokybė gali žymiai skirtis, nei nurodyta skelbime. Jeigu norite be vargo įsigyti padangas, tuomet siūlome rinktis naujas padangas ir pirkti internetinėse parduotuvėse, o ne iš nežinomo pardavėjo.