Priežastys, kodėl jums reikia išmaniojo laikrodžio 2021 metams

Ismaniuju laikrodziu priedai

Vis dažniau pagalvojate apie išmaniojo laikrodžio įsigijimą? Jei taip, tuomet pateiksime jums keletą priežasčių, kodėl vieną iš jų turėtumėte įsigyti 2021 metams!

Pranešimai ant riešo

Kai ateina metas įsigyti naują išmanųjį telefoną, tuomet turite nuspręsti su kokia operacine sistema veikiantį telefoną norėsite įsigyti – „Google“ kompanijos „Android“ sistema ar „Apple“ kompanijos „iOS“ sistema, su kuria veikia visi „iPhone“ išmanieji telefonai. Lygiai tokį patį sprendimą jūs turite priimti ir tuomet, kai kalba pakrypsta apie išmaniojo laikrodžio įsigijimą. Taigi, geriausiu pasirinkimu bus išmanusis laikrodis, kuris veikia su tokia pačia operacine sistema kaip ir jūsų naudojamas išmanusis telefonas.

Kadangi išmanieji laikrodžiai būna susieti su vartotojų išmaniaisiais telefonais, jie suteikia galimybę gauti pranešimus tiesiai ant savo riešo. Žvelgiant abstrakčiau, tokiu būdu galima matyti įeinančius skambučius, peržiūrėti naujas žinutes (ir netgi į jas atsakyti) ir valdyti kitas funkcijas, tokias kaip muzikos nustatymai ar kt. Taigi, vietoje to, kad kaskart savo išmanųjį telefoną turėtumėte rankoje, galite jį palikti savo kišenėje ar rankinėje.

Be to, nereikia pamiršti, kad išmanieji laikrodžiai gali būti naudojami su labai skirtingų modelių, spalvų ir dizainų apyrankėmis – Samsung bei Apple Watch priedai ir aksesuarai tai puikiai parodo. Tokiu būdu galima savo išmanųjį laikrodį kaskart pritaikyti prie savo pasirinktos veiklos ir įvaizdžio.

Sportinės veiklos sekimas

Sportinės veiklos sekimas yra viena iš standartinių šiuolaikinių išmaniųjų laikrodžių sudedamųjų dalių. Savo išmaniajame laikrodyje galėsite kasdien sekti savo sveikatos būklę ir sportinės veiklos rezultatus. Pavyzdžiui, išmaniajame laikrodyje galima sekti savo nueitus žingsnius, matyti širdies ritmą ir netgi analizuoti savo miego kokybę.

Be to, skirtingai nei išmaniųjų apyrankių atveju, išmanieji laikrodžiai vartotojams suteikia galimybę pasitelkti ir mobiliąsias programėles, įrašytas į jų išmanųjį telefoną ir išmanųjį laikrodį. O tai reiškia, kad sportinės veiklos ir sveikatos būklės sekimas tampa dar veiksmingesnis.

Apple Watch priedai

Patogesnė navigacija su GPS

Vis daugiau naujų išmaniųjų laikrodžių atkeliauja su juose integruotais GPS jutikliais. Pakankamai ilgą laiką norint pasinaudoti visais sportinės veiklos sekimo mobiliųjų programėlių privalumais vienintelis būdas būdavo kartu su savimi visuomet turėti ir savo telefoną, kuris su išmaniuoju laikrodžiu būdavo sujungtas „Bluetooth“ ryšiu. Tačiau šiomis dienomis, jei jūs išsirinksite išmanųjį laikrodį su GPS, galėsite į jį atsisiųsti sportinės veiklos sekimo mobiliąją programėlę ir savo išmanųjį telefoną palikę namuose vis tiek gauti labai tikslius distancijos ir vietovės duomenis.

GPS funkcija išmaniuosiuose laikrodžiuose taip pat suteikia galimybę pasinaudoti navigacija, kuri realiu laiku rodo kelią, atsižvelgdama į vartotojo judėjimo greitį ir kryptį. Kaip ir dauguma žmonių, greičiausiai jūs naudojate „Google Maps“ arba „Apple Maps“, tačiau nors šios programėlės puikiai pasitarnauja važiuojant, jomis naudotis važiuojant dviračiu, einant ar bėgant gali būti pakankamai sudėtinga.

Tokiose situacijose nuolatinis žvilgčiojimas į savo išmanųjį telefoną labai blaško ir netgi sukelia papildomą pavojų. Tuo tarpu, jei vietoje to bus naudojamas išmanusis laikrodis, kuriame yra integruotas GPS, visų papildomų nepatogumų galėsite išvengti.

Lengvi bekontakčiai atsiskaitymai

Viena iš pagrindinių priežasčių, kodėl šiomis dienomis vartotojai turėtų rimtai pagalvoti apie išmaniojo laikrodžio įsigijimą, yra galimybė savo kasdienį gyvenimą paversti kur kas patogesniu ir sumažinti „priklausomybę“ nuo išmaniojo telefono. Būtent todėl didelė dalis šiuolaikinių išmaniųjų laikrodžių palaiko ir bekontakčių atsiskaitymų galimybę, o tai reiškia, kad vartotojai gali naudotis tokiomis mobiliosiomis programėlėmis kaip „Google Pay“ ar „Apple Pay“.

Tokia funkcija tiesiogiai veikia išmaniajame laikrodyje, todėl atsiskaityti bekontakčiu būdu išmaniojo laikrodžio pagalba galima nepaisant to, ar su savimi turite išmanųjį telefoną, ar esate jį palikę namuose. Be to, išmaniojo telefono palikimas namuose yra dar praktiškesnis ir patogesnis sprendimas – ypač tuomet, kai sportuojate.