Prieškambario baldų furnitūra

Prieškambaris – viena pagrindinių erdvių namuose. Nors iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti, kad tai nėra esminė vieta, į kurios dizainą reikėtų daug investuoti, verta pagalvoti apie tai, kad būtent prieškambarį pirmąjį matote jūs ir į jūsų namus įžengę svečiai. Be to, prieškambarį dažnai galima išnaudoti funkcionaliai ir į jo baldus sudėti drabužius, tam tikrus namų apyvokos daiktus ar „paslėpti“ mažiau naudojamus „rakandus“. Kad visą tai išpildytumėte, svarbu pasirūpinti kokybiška prieškambario baldų gamyba ir ypatingai furnitūra. Kokią įtaką baldų furnitūra turi jų gamybai?

Baldų furnitūra padeda pagaminti patvarius ir funkcionalius baldus. Tik šiuolaikiškas furnitūros panaudojimo galimybes išmanantys meistrai gali pasiūlyti išties kokybišką prieškambario baldų gamybą. Pavyzdžiui, šiuo metu madingas „minkštas“ spintelių stalčių užsidarymas arba ne atsidarančios, o stumdomos spintos durys. Išmanantys visas baldų furnitūros galimybes, gamintojai gali pasiūlyti platų pasirinkimą vartotojui ir projektuoti individualius, jūsų pageidavimus atitinkančius baldus.

Jei jus domina prieškambario baldų gamyba, siūlome atkreipti dėmesio į šiuos furnitūros elementus.

Stalčių sistemos. Jos reikalingos, jei prieškambaryje planuojate statyti spintą, komodą arba įgyvendinti kitus sprendimus, kur reikalingi stalčiai. Baldų furnitūra stalčiams gali būti skirtingų tipų: nuo bėgelių mediniams stalčiams iki pilnai sukomplektuotų sistemų. Svarbu ją adaptuoti pagal jūsų poreikius ir tai, kaip planuojate panaudoti stalčius – ar jie bus pilnai apkrauti, ar ne, ar norite, kad jie užsidarytų vos pastūmus, ar norite įmantrios, šiuolaikiškos atidarymo sistemos.

Spintelių atidarymo funkcijos. Dažniausiai prieškambaryje norima įmontuoti spintą. Kuo ji talpesnė ir patogesnė – tuo geriau. Juk čia bus kabinami visi paltai, švarkai, o gal net ir kiti drabužiai. Baldų furnitūra prieškambario spintai svarbi, nes turite gerai apgalvoti, kaip veiks jos atidarymo mechanizmas. Jį turite pasirinkti įvertinę patalpų dydį. Jei prieškambaris labai siauras, gali būti, kad įprastos durys tiesiog neatsivers, todėl reikia pagalvoti apie bėgelius, savaime pasikeliančias ar intuityviai reaguojančias duris.

Pakabos. Dar viena svarbi dalis, įeinanti į prieškambario baldų gamybą – pakabos ir kabyklų sistemos. Jas atsirinkite galvodami apie savo įpročius: kokį kiekį drabužių ketinate kabinti, koks jų svoris, ar juos kabinate ant kilpelių, ar ant pakabų.