Prieinama Asus Zenfone 2 kaina už aukštas specifikacijas

asus zenfone 2

Išmanieji telefonai reikalingi visiems. Nesvarbu ar esate ar jaunas ar senas, vyras ar moteris, išmanieji telefonai neabejotinai praplečia mūsų akiratį interneto pagalba, bei palengvina susisiekimą kasdieniniame gyvenime. Šių produktų asortimentas šiandien toks platus, jog kiekvienam sunku išsirinkti tinkamą įrenginį. Kaip tik todėl dauguma vartotojų renkasi arba gausiausiai išreklamuotus išmaniuosius arba tuos, kuriuos jau turi jų draugai.

Šiandien aptarsime įrenginius, kurių gamintojas labiau pagarsėjęs nešiojamaisiais kompiuteriais. Tai – Asus telefonai. O jei tiksliau – Zenfone 2 produktas. Įdomu yra tai, jog nors mobilusis dirba tikrai gerai: palaiko aukštų reikalavimų žaidimus, aplikacijas bei nestringa, Asus Zenfone 2 kaina vis tiek išlieka žema. Žinoma, produktas išleistas jau daugiau nei prieš metus, todėl ir techniniai parametrai neprilygsta patiems naujausiems įrenginiams, kurie turėtų išvysti rinką netrukus. Tačiau šiandien Zenfone 2 išmanieji telefonai vis dar susilaukia įspūdingų pardavimų.

Asus Zenfone 2 kaina pagal parametrus

Šie itin populiarūs Asus telefonai yra parduodami dviejų modelių. Asus Zenfone 2 kaina priklauso nuo to, kurį iš šių modelių pasirinksite.  Brangesniame variante yra 4GB RAM operacinės atminties, o kiek pigesniame – 2GB. Galingesnis bei prabangesnis variantas turi Intel Atom Z3580 mikroschemų sistemą, o silpnesnis – Intel Atom Z3560. Taip pat skiriasi ir centrinis procesorius. Jei esate pasiryžę sumokėti daugiau, gausite įrenginį su keturių branduolių, 2,3 GHz centriniu procesoriumi. Tuo tarpu pigesnis variantas suteiks Jums  1,8 GHz. Vis dėlto, abiejų Asus Zenfone 2 kaina skiriasi nežymiai todėl keli papildomi eurai už galingesnį įrenginį – naudinga investicija.

Asus Zenfone 2 kaina už išskirtinius bruožus

Kokias išskirtines savybes gausite sumokėję už šį įrenginį? Visų pirma – gamintojas pabrėžia itin plonus 3,9mm kraštus. Tokie ploni jie buvo sukurti tik pasitelkus protingiausius inžinerinius sprendimus. Būtent dėl šių kraštų produktas itin patogiai „prigula“ delne. Koncentrinis mygtukų dizainas – dar vienas sprendimas, suteikiantis vartotojams komforto. Šiems mygtukams, panaudotas gamybos procesas, kuomet sukuriamas mažytis 0,13mm nuolydis, patobulinantis tiek įrenginio išvaizdą, tiek patogumo jausmą juos liečiant.

Žaidimų mėgėjams rekomenduojama įsigyti 4GB RAM operacinės atminties variantą, kuris idealiai tinka video žaidimams. Tai pirmieji Asus telefonai, su 4GB dviejų kanalų DDR3 RAM operacine atmintimi. Kartu su nepaprastai greitu atsako laiku, šie įrenginiai yra gerokai galingesni nei Jūs įsivaizduojate.

Išskirtinė kamera

Dar vienas šio įrenginio gamintojo pasididžiavimų – 13MP Pixel Master fotokamera suf/ 2,0 diafragmos lęšiu. Ši technologija sugeba užfiksuoti aukščiausios kokybės nuotraukas. Dar labiau pasitarnauja pikselių suliejimo technologija, kuomet šalia dviejų atskirų pikselių sukuriamas dar vienas, naujas pikselis. Šiuo būdu išgaunamas net keturis kartus ryškesnis vaizdas nepaisant žemesnės megapikselių raiškos.

Apibendrindami galime drąsiai teigti: nors Asus Zenfone 2 kaina ir žema, procesorius, kamera, dizainas bei daugybė kitų aspektų tenkintų net išrankesnius vartotojus. Kaip tik todėl šie įrenginiai vis dar yra gausiai parduodami ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje. Zenfone 2 Asus telefonai parduodami dviejų modelių, tačiau bet kuriuo atveju Asus Zenfone 2 kaina yra žema, todėl primygtinai rekomenduojame nepagailėti keleto eurų už  galingesnį variantą. Abu modelius žemiausiomis kainomis galite įsigyti delo.lt. Pritrūkus pinigų, šioje parduotuvėje Asus telefonai parduodami ir lizingu.