Praktiški ir veiksmingi patarimai Jūsų potencijai gerinti

Ne paslaptis, kad vyrai labai vertina, kaip padidinti seksualinę ištvermę. Ir tai turi prasmę. Gana logiška siekti, kad tokia maloni seksualinė patirtis truktų kuo ilgiau, tiesa? Tačiau kai kuriems tai padaryti atrodo lengviau nei kitiems.

Jei seksualinis pajėgumas nėra toks stiprus, kaip norėtumėte arba manote, kad kenčiate nuo priešlaikinės ejakuliacijos ar erekcijos disfunkcijos, metas paieškoti sprendimo potencijai gerinti. Tiesa, prieš pradėdami nerimauti, ar kažkas ne taip, turėtumėte žinoti, kad dažniausiai jūsų partneris yra visiškai patenkintas jūsų ištverme.

Taip pat nėra galutinio atsakymo, kas yra „pakankama“ ištvermė, nes tai priklauso nuo daugybės veiksnių kiekvienam asmeniui. Jei vis dėlto turite tikrų problemų, kurios kyla nuolat, ir ieškote geriausių būdų, kaip padidinti seksualinę ištvermę, skaitykite toliau.

Kas yra seksualinė ištvermė?

Pirma, jei nerimaujate dėl to, kiek ilgai gulėsite lovoje, turėtumėte pasitarti su gydytoju. Prieš patardamas, kokių priemonių imtis, jis turės atlikti visą fizinį tyrimą. Atminkite, kad jūsų ištvermė ne visada priklauso nuo jūsų amžiaus ar fizinio pasirengimo. Tai yra kažkas, kas rūpi vyrams – tiek jauniems, tiek seniems, sportininkams ir sofos bulvėms.

Fiziniai būdai potencijai gerinti

Jūsų gydytojo atliktas fizinis egzaminas greičiausiai atskleis keletą dalykų, kuriuos galite padaryti norėdami pagerinti seksualinę ištvermę. Tiesa ta, kad dauguma iš mūsų negyvena sveikiausio gyvenimo. Be kitų sveikatos trūkumų, dėl tų pačių blogų sveikatos įpročių miegamajame gali norėti daugiau. Laimei, šie paprasti giminaičių pataisymai gali padėti jums ugdyti seksualinę ištvermę:

 • Įtraukite sveikos mitybos įpročius, kad numestumėte svorio ir kūno riebalų
 • Įsitikinkite, kad gaunate reikiamą kokybiško miego kiekį
 • Stebėkite savo kraujospūdį ir širdies sveikatą
 • Pradėkite praktikuoti dubens dugno pratimus (puikus to pavyzdys yra Kėgelio pratimai).

Tiesą sakant, ieškant būdų potencijai gerinti, bendras fizinis pasirengimas bus naudingas įvairiais būdais. Prisiminkite vidurinę mokyklą, kai treniravotės tam tikram sportui; taip pat galite treniruotis seksui. Statydami rankas galėsite kelti ir mesti, o pilvas suteiks galingą pusiausvyrą ir sumažins nugaros skausmą, o kojos padės greičiau ir ilgiau pumpuoti. Fiziniai ir širdies ir kraujagyslių pratimai taip pat pagerins jūsų kraujospūdį ir padės lengviau kvėpuoti viso akto metu.

Kita papildoma nauda? Neilgai trukus pradėsite jaustis daug labiau pasitikintys savo kūnu ir labiau linkę nusirengti – tai, beje, taip pat gali padėti ugdyti seksualinę ištvermę. Turėdamas daugiau sekso, gali užtrukti ilgiau… juk praktika rezultatą padaro išties tobulą.

Maistas ir papildai seksualinei ištvermei lovoje pagerinti

Potencijai gerinti gali būti pasitelkiama ir tai, ką valgome. Per daugelį metų buvo atrasta daugybė kitų patarimų ir gudrybių, kurie gali padėti padidinti menką seksualinę ištvermę. Maistas ir papildai gali būti mažiau veiksmingi, palyginti su toliau pateiktais medicininiais gydymo būdais.

Valgykite daugiau kapsaicino: tai produktas, kurio gausu čili pipiruose, saldžiosiose paprikose ir imbiero šaknyse.

Padidinkite kalio kiekį: tai padeda išlaikyti ląsteles hidratuotas ir pagreitina medžiagų apykaitą, todėl kitos kelionės į parduotuvę metu pasiimkite krūvą bananų, neriebaus jogurto, špinatų ir quinoa.

Suaktyvinkite Omega-3: šios riebalų rūgštys padeda subalansuoti lytinius hormonus, jų galima rasti tunuose ar kitose riebiose žuvyse, linų sėmenyse, graikiniuose riešutuose ir lapiniuose kopūstuose.

Taip pat yra keletas pagrindinių maisto produktų, kuriuose yra daug L-citrulino ir L-arginino aminorūgščių, kurios gali padėti išlaikyti erekciją ir pailginti seksualinę trukmę. Geriausia tai, kad juos galima rasti daugybėje puikaus skonio ir lengvai prieinamų maisto produktų, tokių kaip:

 • Arbūzas
 • Svogūnai
 • Lašiša
 • raudona mėsa
 • Pilno grūdo
 • Pienas
 • Ankštiniai augalai ir riešutai
 • Juodasis šokoladas

Asmeninis tobulėjimas

Galiausiai vyrai, ieškantys būdų potencijai gerinti, norintys padidinti savo seksualinę ištvermę, turėtų sutelkti dėmesį į savęs tobulinimą. Jūsų psichinė sveikata taip pat yra esminis veiksnys. Jei esate prislėgtas ar patiriate stresą, jūsų emocinė būsena gali nusverti beveik visus kitus veiksnius, kai kalbama apie jos poveikį erekcijos sutrikimams. Dietos ir mankštos pakeitimas nepadės, jei jūsų galva nebus žaidime. Labai svarbu, kad vyrai įveiktų terapijos stigmą ir naudotųsi kaip teisėta galimybė gydyti bet kokias seksualines ir kitas ligas.

Medicininiai būdai, kaip pagerinti žemą seksualinę ištvermę

Vyrams, kurie ieško efektyvių būdų potencijai gerinti, šiandien yra daugiau nei keletas variantų, ne tik kelis kartus per savaitę lankytis sporto salėje ar pakoreguoti mitybą. Vienas iš plačiausiai aptariamų yra erekciją gerinantys papildai ir medikamentai, pavyzdžiui, Powertabs, XXL Tablets, Penimax ir dar daugiau. Kai kuriuos iš jų galite įsigyti tiesiog internetu!

Nepamirškite, kad seksualinė ištvermė kiekvienam reiškia skirtingą, ir prieš pradėdami svajoti apie amžinybę ir vieną dieną, kai darysite poelgį, turėtumėte pasikalbėti su savo partneriu apie jo nuomonę ir lūkesčius. Galite būti maloniai nustebinti jų atsakymu.

Jei abu partneriai nusprendžia, kad norėtų nuveikti daugiau, šiandien yra daugybė variantų potencijai gerinti. Prieš tai pasikonsultavote su seksualinės sveikatos gydytoju, yra daugybė būdų, kaip pagerinti savo seksualinę ištvermę.