Plastinė chirurgija nėra vien tik krūtinės didinimas

Dažnai įsivaizduojame, jog plastinė chirurgija tėra krūtų didinimas, tačiau iš tiesų tai kur kas daugiau nei ši viena operacija. Be to, plastikos chirurgų pagalvos prašoma ne vien tik susidūrus su nepasitenkinimu savo išvaizda, bet taip pat ir po įvairių nelaimių, traumų.

Vienas iš nelaimių rezultatų – pažeista nosis. Nosies korekcija padeda ištaisyti eismo įvykių, griuvimų ar kitu būdu gautų traumų pasekmes per gana trumpą laiką. Kartu tai ne tik graži ir tiesi nosis, bet ir laisvesnis kvėpavimas, kitų nosies funkcijų atstatymas ar pakoregavimas. Tačiau visa tai kartu vadinama plastine operacija, ko dažniausiai ir vengia bei dėl kažkokių priežasčių nesupranta nemaža dalis žmonių.

Na, dėl nosies, ausų ar kai kurių kitų problemų lyg ir viskas aišku, nesunku paaiškinti, kodėl priimtas sprendimas apsilankyti plastinės chirurgijos klinikoje nesiekiant patobulinti savo gimtos išvaizdos, tačiau kuomet atliekam procedūra yra riebalų nusiurbimas pasipila įvairiausių diskusijų ir netgi aršių komentarų.

Įdomiausia tai, jog riebalų nusiurbimas toli gražu nėra svorio metimo būdas. Specialistams tai iš karto kelia juoką, nes nusiurbiamas riebalų kiekis siekia vos keletą kilogramų, net jei paciento svoris viršija triženklę sumą. Taigi, tai tikrai menko efektyvumo svorio metimo priemonė, tiesa. Tad kam gi reikia siurbti riebalus?

Dažniausiai šią procedūrą pasirenka tie, kurie po svorio metimo negali pašalinti susikaupusių riebalų vienoje ar kitoje vietoje, taip pat, daug lemia ir įvykusios kitos operacijos ar intensyvus gydymas. Po viso to gali tekti pašalinti riebalų sankaupas, kad ne tik suteikia geresnę išvaizdą, bet taip pat ir pagerina odos funkcijas ar kt.

Tiek nosies korekcija, tiek riebalų nusiurbimas ar bet kokia kita operacija yra konkretaus žmogaus pasirinkimas, tad vertėtų jį gerbti net jei jam ir nelabai pritariate, o ypač – jei tai ne Jums artimas žmogus, kurio gerai net nepažįstate. Plastinės operacijos šiai dienai yra ypatingai geras pasirinkimas daugybėje skirtingų situacijų, kuriose galite atsidurti net ir Jūs.