Pietūs už kelis eurus: greita ir sotu

Retas kuris iš mūsų, dirbantis tradicinį darbą nuo ankstyvo ryto iki vakaro, kiekvieną dieną turi progą pasigaminti pietus namuose. Gerai tiems, kurie gali bei dirba iš namų. Tada jiems nėra problemos pasigaminti savo virtuvėje pietus ar greitus užkandžius. Nors iš kitos pusės pasižiūrėjus – juk pietų gaminimas užtrunka. Ir norint, kad lėkštėje atsirastų sveikas bei sotus patiekalas, jo gamyba tikrai užtruks ilgiau nei ketvirtį valandos.

Laikas yra vienas faktorius, kalbant apie pietus, kuriuos valgome kiekvieną dieną, bet ne mažiau svarbu bei aktualu yra kaina. Kiek gi šiandien mieste kainuoja dienos pietūs? Tikrai jau beveik nebeįmanoma, bent jau didžiuosiuose Lietuvos miestuose, rasti dienos pietus, kurie kainuotų penkis eurus, kaip „senais gerais laikais“. Labai dažnai, jeigu norisi pavalgyti sočiau, ypač, jei tai bus bent dviejų patiekalų pietūs, o gal pagrindinis patiekalas ir desertas, tai tada toks pasirinkimas gali kainuoti ir dešimt eurų.

Kad ir kaip ten bebūtų, nereikia pamiršti, jog šiais laikais egzistuoja labai daug pagalbos. Viena jų – Iki leidinys. Jis yra tikrų tikriausias išsigelbėjimas, kai reikia turėti „paruoštukų“, kuriuos galime ir nusipirkti iš anksto bei kasryt įsidėti į darbą. O tais atvejais, kai „Iki“ parduotuvės nėra arti Jūsų darbovietės, tiesiog gali užtekti prieš darbą užsukti į minėtą maisto prekių parduotuvę (prieš tai būtinai susipažinus, koks yra tos savaitės Iki leidinys) ir nusipirkti mažiausiomis kainomis siūlomus dienos pietus. Tai gali būti: tiek sumuštiniai, tiek salotų indeliai, tiek atskiri maisto produktai, tokie kaip vienetais parduodamos daržovės, vaisiai, sultys bei greitai paruošiamos užpilamos sriubos, košės ar jau pagaminti patiekalai.

„Iki“ parduotuvė visuomet savo klientams siūlo sveikų bei patraukliomis kainomis parduodamų maisto produktų bei patiekalų, kuriuos įsigijęs tiek skubantis studentas, tiek ir ofiso darbuotojas ar net senjoras, norintis daugiau laiko praleisti lauke ar kalbant su artimaisiais ir nemėgstantis gaminti, gali nemažai sutaupyti ir laiko, ir pinigų. Tegul nuo šiol Jūsų pietų valgymo racioną paįvairina „Iki“ parduotuvėje parduodami maisto produktai bei patiekalai.