Patarimai, kaip elgtis po pilvo plastikos

Be išimties moterys ir vyrai nori, kad jų pjūvis/randas būtų žemas ant pilvo ir lengvai paslėptas. Tačiau vienas iš pagrindinių dalykų, kuriuos reikia žinoti, kaip elgtis po pilvo plastikos operacijos ir prižiūrėti pjūvio vietą.

Atsigavimas kiekvienam yra skirtingas. Jei planuojate pilvo plastikos operaciją ar operacija jau suplanuota, svarbu pagalvoti, ką reiškia atsigavimas. Jūsų atsigavimas priklausys nuo kelių veiksnių, įskaitant jūsų amžių, sveikatą ir kūno svorį. Tai taip pat priklausys nuo jūsų turimo pilvo tipo. Natūralu, kad po operacijos norisi sugrįžti į normalią būseną, tačiau svarbu suteikti savo kūnui laiko pasveikti. Jums gali tekti likti ligoninėje tik kelias valandas po operacijos, arba jūsų chirurgas gali jums patarti likti vieną naktį ar ilgiau. O kai išeini iš ligoninės, prasideda tikrasis pasveikimas. Štai ką jums reikia žinoti.

Atsigavimo laikas. Norėsite išsiaiškinti atsigavimo laikotarpį, kad turėtumėte pakankamai laiko pasveikti ir pailsėti nuo tam tikrų savo gyvenimo aspektų. Įsitikinkite, kad tinkamai pasirūpinote ir esate visiškai pasiruošę atsigavimo laikotarpiui. Jūsų pasveikimo laikas bus paliktas kelias dienas po operacijos. Jums bus parodyta, kaip prižiūrėti ir ištuštinti ir kitus svarbius procesus.

Pilvo įtvarą nešiosite maždaug šešias savaites arba kaip jums bus liepta, jus operavusio daktaro. Tai padeda išvengti skysčių kaupimosi ir padeda palaikyti pilvą. Nors atsigavimo laikotarpis paprastai yra trumpesnis mažo pilvo įvyniojimo metu, vis tiek turėsite vengti sunkios veiklos mažiausiai šešias savaites. Tai apima bet kokį energingą pratimą ar sunkų kėlimą.

Jums bus paskirtas antibiotikas ir galbūt kiti vaistai. Jums gali būti paskirti tam tikri vaistai, skirti tepti ant odos. Vartokite bet kokius vaistus nuo skausmo, kaip nurodyta. Jūs neturėtumėte vartoti jokių vaistų, kurių sudėtyje yra aspirino, nebent taip nurodė gydytojas. Taip pat turėtumėte vengti alkoholio, jei vartojate vaistus nuo skausmo, ir vengti bet kokios formos nikotino mažiausiai šešias savaites. Rūkymas gali trukdyti gijimo procesui ir sukelti komplikacijų.