Patarimai, kaip dažytis antakius

Antakiai yra svarbiausia makiažo dalis. Jie tarsi įrėmina veidą, tad jei netinkamai pasirūpinsime antakiais, joks makiažas neatrodys gerai. Antakių dažymo tendencijos nuolat keičiasi, todėl kartais yra sunku neatsilikti nuo kosmetikos naujovių ir technikos subtilybių. Šiandien straipsnyje aptarsime pagrindines antakių dažymo bei formavimo subtilybes.

Antakių formavimas

Prieš dažant antakius, jiems būtina suteikti specialią formą. Gamta daugelį iš mūsų apdovanojo storais ir tamsiais plaukais, kurie puikiai tinka modeliavimui. Tačiau yra ir tokių nelaimingųjų, kurie paauglystėje pasidavė itin plonų antakių madai. Tie, kurie suklydo, tikriausiai žino, kad atstatyti gerą jų būklę yra sunku. Antakių būklei pagerinti galima naudoti specialius kondicionierius arba tiesiog ricinos aliejų.

Antakių priežiūra

Jau senovėje moterys norėjo pabrėžti savo grožį įvairia, spalvinga kosmetika. Šimtų metų senumo graviūros aiškiai rodo, kad vienas moterų grožio simbolių buvo ryškūs antakiai. Šiandien situacija yra lygiai tokia pati. Vešlūs ir tamsūs antakiai yra madingi jau kelis sezonus. Parduotuvių lentynose yra įvairių rūšių kosmetikos, skirtos antakių spalvai ir formai palaikyti. Ankstesniais dešimtmečiais buvo labai populiaru dažyti antakius chna dažais, dabar mes turime visą asortimentą ilgalaikių antakių priežiūros produktų, kurie leidžia jai pasirūpinti patogiai, savo namuose, keletas iš jų: https://www.groziui.lt/kirpykloms/antakiai-blakstienos/antakiu-ir-blakstienu-dazai

Kaip dažyti antakius?

Visų pirma, norint pabrėžti antakius ir suteikti jiems formą, atitinkančią veido bruožus, derėtų antakių kontūrus ir linijas nupiešti baltu kosmetiniu pieštuku. Taip matysis, ar pasirinkta forma tenkina ir tinka prie veido. Toliau, vadovaujantis pakuotėje pateiktomis instrukcijomis, reikės pasiruošti pasirinktos spalvos ir intensyvumo ilgalaikius antakių dažus, juos užtepti ant antakių, vadovaujantis nusibrėžtais kontūrais bei palaukti nurodytą laiko tarpą. Antakių likučius rekomenduojama švelniai nuvalyti vata, sušlapinta šiltu vandeniu.