Patalynė, kuri užtikrina gerą miego kokybę

Užtikrinti gerą ir kokybišką miegą savo mažosioms atžaloms – kiekvienų tėvų pareiga. Juk norint, kad vaikas augtų sveikas ir laimingas būtinas geras ir ramus poilsis. O kad miegoti būtų ne tik patogu, bet ir patalai džiugintų akį, rekomenduojame įsigyti stilizuotus vaikiškus patalynių komplektus mūsų elektroninėje parduotuvėje. Puikiai žinome, jog vaikai labiausiai myli akimis… Visa tai, kas ryšku, spalvinga ir žaisminga pelno mažųjų simpatijas. Vaikiška patalynė – ne išimtis. Jūsų vaikų džiaugsmas bei komfortas yra didžiausias mūsų tikslas. Dėl Jūsų mažųjų gerovės SAVASHOME elektroninėje parduotuvėje siūlome plačią patalynės komplektų įvairovę, kuri patenkintų kiekvieno norą: nuo klasikinių vientisų spalvų iki modernių spalvingų raštų bei linksmų ir žaismingų iliustracijų.

Visi SAVASHOME siūlomi patalynės komplektai pagaminti Lietuvoje iš 100%  medvilnės, kas užtikrina pačią aukščiausią kokybę. Patalynių spalvos išgaunamos laikantis visų saugumo reikalavimų, nekenkiant gamtai, kad galėtume užtikrinti ne tik saldų ir patogų, bet ir itin saugų mažųjų poilsį. Medvilnės audinys yra itin lengvas, pasižymintis ilgaamžiškumu, natūralumu bei puikiu oro pralaidumu, todėl miegas tampa kur kas komfortiškesnis ir nesukelia jokių sudirgimų, alergijų ar kitų nemalonių pojūčių. Malonus ir švelnus audinio prigludimas prie kūno užtikrina, jog Jūsų vaikas turės patį kokybiškiausią ir saldžiausiais sapnais apipintą miegą kiekvieną naktį.

Tačiau, įvairių spalvų ir skirtingų raštų patalynės komplektai išsiskiria ne tik itin aukšta kokybe, bet ir lengva priežiūra. Net ir ilgai naudojami, skalbiami ir džiovinami komplektai nepraranda naujumo įvaizdžio bei kokybės – tinkamai prižiūrimi, jie gali tarnauti visą Jūsų gyvenimą!

Mūsų rekomenduojama patalynės komplektų priežiūra, siekiant išsaugoti ilgaamžiškumą:

  • Prieš pradedant naudoti patalynės komplektą, išverskite jį į vidinę pusę, o tada išskalbkite 40 laipsnių temperatūroje;
  • Norint išsaugoti audinį bei jo kokybę nerekomenduojame naudoti baliklių ar chemiškai valyti patalynę;
  • Ryškių spalvų patalynės komplektams siūlome naudoti spalvotiems audiniams skirtą skalbiklį, siekiant išsaugoti geriausią audinio spalvą;
  • Įsigijus patalynės komplektą ypač svarbu, jog visos besikaupiančios bakterijos žūtų kiekvieno skalbimo metu. Tad privalu patalynę skalbti kas dvi savaites, rekomenduojamoje 40 laipsnių temperatūroje.

Skoningai pasirinkti patalynės komplektai ne tik pagerins miego kokybę, bet ir lengvai pagyvins kiekvieną mažojo miegamojo kambario interjerą. Įvairios spalvos, raštas bei iliustracijos leis sukurti skirtingus įvaizdžius, priklausant nuo esamo sezono ar Jūsų vaikų nuotaikos. Tikime, jog SAVASHOME elektroninėje parduotuvėje kiekvienas atras tai, kas jam patinka, o mes visada būsime pasiruošę pasirūpinti Jūsų kokybišku poilsiu, siūlydami tik aukščiausios kokybės produktus.