Paskolos įsiskolinusiems gali būti išduodamos

paskolos isiskolinusiemsKreipėtės į ne vieną bendrovę, tačiau pastebėjote, kad paskolos įsiskolinusiems niekas nenori duoti? Tada jūs ko gero nežinote svarbiausių niuansų – šiems asmenims paskolos gali būti suteikiamos, nes jie nėra laikomi nemokiais. Nemokiais asmenimis laikomi tik tiek, kuriems šį statusą nustato teismas. Tad, įsiskolinę asmenys tikrai gali gauti vartojimo kreditus, tik reikia šiek tiek pasidomėti kaip tai padaryti. Jeigu jūs esate įsiskolinę ir norite perkelti skolas kitur, kur būtų patogesnis ir lengvesnis skolų grąžinimas, tai jums reikėtų ieškoti ne tradicinių vartojimo kredito bendrovių, o būtent refinansavimo paslaugas teikiančių įmonių. Būtent jos gali padėti išsisukti iš padėties.

Daugelis įsiskolinusių asmenų galvoja, kad jeigu jie jau ir taip yra pasiekę skolinimosi ribas, tai jiems naujų paskolų išduoti negali niekas. Taip nėra – naujos paskolos išduodamos refinansavimo atveju, tačiau pats skolinimo principas yra kiek kitoks nei tradicinių kreditų išdavimo metu. Trumpai tariant, refinansavimo metu klientas naujos paskolos negauna t.y. negauna jokios sumos. Jam reikia pateikti visas sąskaitas už jau esamas įmokas – refinansavimą suteikianti bendrovė apmoka tas skolas ir tada klientas turi naują kreditorių, kuriam moka naujas įmokas. Štai taip ir vyksta skolinimo procedūra įsiskolinusiems asmenims, kurie nori perkelti įsipareigojimus ten kur būtų pigesnis grąžinimas.

Verta akcentuoti, kad įsiskolinimo bėdą turintys žmonės turi būti atsakingi ir tas atsakingumas turi būti matomas iš viešai prieinamos informacijos. Jeigu jūs esate vėluojantis mokėti įmokas, tai tada atsiranda nemaža tikimybė, kad kredito teikėjas galės nesuteikti paskolos. Ypač svarbu pabrėžti, kad toks skolinimas būtų pažeidžiantis įstatymus – jeigu aiškiai matoma, kad asmuo yra neatsakingas ir jo mokumas apribotas, tai jam kredito išduoti negalima.

Kredito teikėjai akcentuoja, kad įsiskolinusiems asmenims paskolos išduodamos tik tais atvejais, jeigu asmuo turi skolų, bet nevengia jų grąžinti. Trumpai tariant, geriausia būtų, jog jūs nevėluotumėte mokėti senesnių įmokų, nes kitu atveju jūs galite negauti jokios paskolos. Jūsų reputacija turi būti švari, o tai reiškia, kad iki šiol jūsų įmokos turi būti mokamos laiku.