Parduodami naujos statybos butai Vilniuje: ar verta naudotis NT brokerių paslaugomis?

Jei jus domina parduodami naujos statybos butai Vilniuje, galime užtikrinti, kad rinktis tikrai bus iš ko. Vis dėlto, išsirinkti stilingą, kokybišką, erdvų ir visus jūsų lūkesčius atitinkantį būstą, įrengtą struktūriškai patogiame sostinės mikrorajone, gali būti kur kas sudėtingiau nei atrodo iš pirmo žvilgsnio. Šiuo atveju rekomenduojame kreiptis į patyrusius NT brokerius, galinčius atsakyti į visus jūsų klausimus ir padėti surasti būstą, atitinkantį jūsų svajonių namų viziją. Žinoma, ši paslauga reikalaus papildomų išlaidų, kurių dažniausiai vengiame. Taigi, kada kreipimasis į nekilnojamojo turto brokerius yra iš tiesų naudingas sprendimas?

Ar tiksliai žinote, kurie parduodami naujos statybos butai Vilniuje atitiks visus jūsų lūkesčius?

Augant nekilnojamojo turto rinkai, NT pasiūlymų galimybės sparčiai plečiasi. Iš tiesų šiandien galime rinktis iš gana didelės būstų pasiūlos, atitinkančios tiek jaunų šeimų, tiek studentų, tiek vyresnių pirkėjų lūkesčius. Vis dėlto, nepasimesti gausioje pasiūloje gali būti gana sunku. Šiuo atveju NT brokeriai, atsižvelgdami į jūsų norus, atrinktų visus jums aktualius pasiūlymus, maksimaliai taupydami jūsų laiką. Iš kitos pusės, brokerio pagalba jums bus nereikalinga, jei tiksliai žinote, kuriame mikrorajone norite gyventi ir kurio vystytojo projektas atitiks jūsų norus.

Ar gerai suprantate, kas sudaro nekilnojamojo turto kainą?

Parduodami naujos statybos butai Vilniuje skiriasi savo kaina. Žinoma, visuomet norime mokėti mažiau, tačiau labai svarbu įvertinti ne tik galutinius skaičius, bet ir investicinę nekilnojamojo turto vertę. Jei su šia sritimi jau esate susidūrę, greičiausiai, čia jums nekils papildomų klausimų. Vis dėlto, jei būstą perkate pirmą kartą, turėtumėte pasitarti su NT brokeriais, kurie galės padėti priimti teisingą sprendimą. Vertinat buto kainą, reikėtų įvertinti, kiek šis būstas bus vertas ateityje, jei nuspręstumėte jį parduoti, taip pat, kiek reikės investuoti į naujuosius namus papildomai, pvz., jei perkate butą su daline apdaila, – kokia ji yra ir ką dar turėsite atlikti savarankiškai. Būsto vertę labai svarbu įvertinti ir tuomet, jei ketinate namus pirkti su paskola. Norime atkreipti dėmesį, kad naujos statybos būstai, lyginant su senos statybos daugiabučiais, yra kur kas palankiau vertinami bankų, todėl ir paskolos sąlygos paprastai būna gerokai patrauklesnės.