Padangos internetu pigiau: ką naudinga žinoti?

Pastaraisiais metais internetinė prekyba visame pasaulyje sparčiai auga. Ne išimtis ir padangos internetu – vis daugiau žmonių nusprendžia jas nusipirkti internetinėse parduotuvėse. Žmonės taip elgiasi, nes padangos internetu pigiau, greičiau ir patogiau, nei vykimas į parduotuvę, stovėjimas eilėse ir panašiai. Žinoma, pirkimas fizinėje parduotuvėje yra patogiau, jei reikia išsamios konsultacijos, tačiau šiais laikais visą informaciją galima rasti internete ir savarankiškai išsirinkti bei nusipirkti žiemines padangas. Tad jei nusprendėte, jog padangos internetu pigiau ir norite jas įsigyti, pateiksime pagrindines žinias, reikalingas žieminių padangų pirkimui internetu:

  • Perkant padangas internetu, jums reikės žinoti savo padangų išmatavimus. Jei pirkote jau labai seniai ar perkate naujam automobiliui, savo padangų aukštį, plotį ir skersmenį rasite ant vairuotojo durelių, degalų bako dangtelio ar padangos šoninės sienelės;
  • Dažnai internetinės parduotuvės turi iššokantį „chat“ langelį, kuriame tiesiogiai galite užduoti klausimą budinčiam konsultantui, tad jei turite klausimų, susijusių su padangų išsirinkimu, visada galite užduoti klausimą šiuose langeliuose, paskambinti telefonu ar parašyti elektroninį laišką;
  • Žieminės padangos yra kelių tipų: dygliuotos, minkštojo mišinio ir kietojo mišinio. Jei gyvenate didmiestyje ir retai važinėjate užmiesčiuose, jums rekomenduojama įsigyti kietojo mišinio padangas, o jei esate užmiesčio gyventojas ar ten praleidžiate daugiau laiko, jums reikalingos minkštojo mišinio žieminės padangos. Dygliuotos padangos yra puikus pasirinkimas, jei dažnai važinėjate nevalomuose kelių ruožuose, nes šios padangos pasižymi itin geru sukibimu su ledo ar sniego danga. Tačiau šios padangos sukelia nemažą triukšmą ir jas naudojant, ant automobilio privalo būti apie tai įspėjantis lipdukas.
  • Kaina ir kokybė. Rinkdamiesi gerai žinomo gamintojo padangas esate tikri, jog padangos bus nepriekaištingos kokybės. Tačiau verta atsiminti, jog brangesnės padangos nereiškia, jog yra geresnės. Tad perkant padangas įvertinkite daugiau techninių charakteristikų ir rinkitės jas ne pagal kainą.

Padangos internetu pigiau ir džiugina platesniu pasirinkimu nei fizinėse parduotuvėse. Padangas internetu parduodančiose internetinėse parduotuvėse yra įvairių gamintojų, skirtingų savybių padangų, iš kurių asortimento išsirinks turbūt kiekvienas. Visgi perkant, būtina įvertinti internetinę parduotuvę ir paskaityti pirkėjų atsiliepimus – taip apsaugosite save nuo sukčių ir būsite tikri, jog nusipirkote kokybiškas padangas.