Oro kondicionieriu nuoma

Šiomis karštomis vasaros dienomis oro kondicionierius tiesiog nepakeičiamas pagalbininkas. Įsivaizduokite reikėtų sedėti prie +35 laipsnių be oro kondicionieriaus, kur tai matyta, beveik kiekvienuose namuose yra kondicionieriai.

Oro kondicionierių tipai

Oro kondicionieriai gali būti skirstomi į mobilius ir paprastus. Mobilus oro kondicionieriai lengvai transportuoji, juos galima pastatyti bet kurioje vietoje. Paprasti oro kondicionieriai montuojami į pastato sieną, tad jų perkelti į kitą vietą neišmontavus neimanoma. Šie įrenginiai taip pat gali būti su šildymo funkcija ir be jos. Kai kurie oro kondicionieriai turi tik šaldymo, vesinimo funkcija, o kiti gali ir drėgmę surinkti bei veikti kaip šildytuvai.

Oro kondicionierių pasirinkimas

Prieš pirkdami oro kondicionierių atsižvelkite į jo gamintoją. Rekomenduojame pirkti tik žinomų gamintojų kondicionierius. Svarbiausiai faktoriai į ką reiktų atkreiptį dėmesį:

  1. Galia – Dauguma žmonių perką per galingus ar persilpnus oro kondicionierius. Jeigu renkates namams, biurui, ofisui ar kitiems nedideliems objektams, tuomet jums reikėtų žiūrėti 1.5 kw – 3.5 kw galingumo įrenginius.
  2. Gamintojas – rinkites tik geriausius gamintojus tokius kaip: DAIKIN, MITSUBISHI ELECTRIC, MITSUBISHI HEAVY INDUSTRIES, TOSHIBA, FUJITSU, PANASONIC ir kiti.
  3. Vėdinimo tūris – prieš pirkdami pažiūrėkite į gamintojų technius duomenys, ten pamatysite ar norimas kondicionierius bus tinkamas jūsų objekto dydžiui.
  4. Funkcijos – Kiekvienas kondicionierius turi savi skirtingas funkcijas, prieš pirkdami atsižvelkite į jas.
  5. Montavimas – jeigu planuojate pirkti mobilų oro kondicionieriu, tuomet dėl montavimo galite per daug nesukti galvos, bet jeigu žiurite paprastą, tuomet iškart žinokite vietą, kur jį statysite bei visus reikiamus išmatavimus.

Oro kondicionierių nuoma ar pirkimas

Daugumai pasirodytų, kad tai durnas klausimas, tačiau gerų gamintojų oro kondicionieriai labai brangus, todėl oro kondicionierių nuoma gan populiari paslauga. Dauguma žmonių nuomuojasi šiuos įrenginius įvairiausiems renginiams, pobuviams. Šis sezoninis įrankis brangus, todėl kavinės, istiklintos terasos jų tiesiog negali sau leisti, todėl puiki išeitis jų nuoma. Jei ir jums kažkada prireiks atsivėsinti karštą vasaros dieną, žinokite, kad įrankis.lt turi pačius geriausius mobilius oro kondicionierius, už kiekvienam prieinamą kainą.