Odinių piniginių gamybos ypatumai

Renkantis piniginę, dažnai norime, jog ji būtų patvari, kokybiškai pagaminta ir ilgaamžė. Tokiu atveju, dažnai pasirenkamos odinės arba dirbtinės rankų darbo piniginės. Tokia piniginė yra ne tik patvari, bet ir itin stilingas aksesuaras vyrams ir moterims.

Medžiagos pasirinkimas

Odinės piniginės gamyba reikalauja daug kruopštumo ir atidumo detalėms, ypač piniginės apdailos procese. Jai pagaminti naudojama tam tikros rūšies oda. Piniginė pagaminta iš odos yra tvirta, gražiai sensta, išlaiko formą ir su metais tampa vis labiau lankstesnė. Vyriškos ir moteriškos odinės piniginės gali būti pagamintos iš daugelio odos tipų. Tačiau labiausiai naudojama yra karvės oda, kuri gali tarnauti dešimtmečius.

Gamybos proceso ypatumai

Pirmiausia piniginės gamintojas pasiruošia visus reikiamus įrankius, jog gamybos procesas būtų greitas bei sklandus. Kai išsirenkamas norimas odos tipas bei spalva piniginės gamybai, vyksta jos paruošimas. Oda atidžiai apžiūrima, įvertinama, nuvaloma, jog būtų kuo labiau tinkamesnė gamybai. Tai yra pirmasis žingsnis, kuriant bet kokius odinius gaminius. Kai oda yra paruošta naudoti, vėliau ji atsargiai sukarpoma į reikiamas formas ir dalis, priklausomai nuo to, koks piniginės dizainas buvo pasirinktas. Turint reikiamas atskiras odos formas, jose tam tikrose vietose išmušamos skylutės, kuriose bus tvirtinamos reikiamos detalės, taip pat jeigu reikia, specialiu įrankiu suapvalinami odos kraštai. Kai yra paruoštos atskiros dalys, jos atidžiai bei kruopščiai susiuvamos ir sujungiamos į vieną, pagal pasirinktą dizainą su atskiromis kišenėlėmis kortelėms, kupiūroms bei monetoms. Kai piniginė yra susiūta, pridedamos reikiamos metalinės detalės, tokios kaip metaliniai įspaudai ar užtrauktukas. Kai piniginės gamybos procesas yra baigtas, gaminys yra atidžiai apžiūrimas, ištestuojamas ir įvertinamas ar jis yra tinkamas pardavimui, ar nėra jokių defektų bei kitų nesklandumų.