NORFA akcijos šventėms: kaip sutaupyti?

Pasiruošimas didžiosioms metų šventėms – sudėtingas ir brangiai kainuojantis. Todėl daugelis žmonių ieško būdų, kaip sutaupyti, tačiau taip, kad nenukentėtų šventinis stalas ir dovanų kokybė. Išeitis – yra. NORFA akcijos ir nuolaidos pirkėjams gali padėti sutaupyti ir taip atsikratyti nepageidaujamo streso prieš šventes.

Kada pradėti ruoštis?

Nors prekybos centruose eilės smarkiai pailgėja gruodžio mėnesiu perkopus į antrąją dalį, tai dar nereiškia, kad tik tada ir laikas ruoštis šventėms. Norint išvengti pasiruošimo streso, galite šventėms ruoštis daug anksčiau. Pavyzdžiui, ne pro šalį susidaryti pirkinių sąrašą kad r likus mėnesiui ar daugiau iki švenčių. Tuomet galite stebėti, kokios NORFA akcijos šiuo metu yra skelbiamos ir jomis pasinaudoti. Visai nebūtina laukti paskutinių gruodžio dienų, kai gali nutikti taip, kad norimo pirkinio prekybos centre nerasite.

Pavyzdžiui, puiki mintis iš anksto įsigyti dovanas ir dekoracijas. Ypač, jeigu namuose yra daug vaikučių, laukiančių dovanų, jas galima pradėti pirkti gerokai iki švenčių. Stebėkite akcijas. Pavyzdžiui, pamatę, kad likus mėnesiui ar ilgiau iki švenčių, skelbiama akcija žaislams, įsigiję dovanas dabar, sutaupysite nemažai pinigų. O artėjant šventiniam laikotarpiui, nereikės stovėti ilgose eilėse ir paskutinę dieną ieškoti vaiko norimo žaislo. Taip pat ir su įvairiomis dekoracijomis, kurias galite įsigyti daug anksčiau ir pigiau.

Pirkti iš anksto verta ne tik daiktus, bet ir maistą. Tam tikri maisto produktai, kuriuos naudojame šventiniam stalui, tikrai gali būti pirkti gerokai iki švenčių. Pavyzdžiui, marinuotos daržovės, tokios kaip marinuoti grybai ar žirneliai. Juos įsigyti galite ir gerokai iki švenčių, jeigu kaip tik pamatėte, skelbiamą akciją. Taip pat ir su šaldytais produktais, kuriuos naudosite Kūčių ar Kalėdų stalui paruošti.

Kaip sužinoti?

Jeigu dažniausiai apsiperkate konkrečioje prekybos tinklo parduotuvėje, sužinoti apie šiuo metu skelbiamas akcijas galite itin greitai. Pavyzdžiui, vos užsukę į prekybos centrą. visos šiuo metu skelbiamos NORFA akcijos yra spausdinamos reklaminiuose leidiniuose. NORFA akcijų leidinys leidžiamas kiekvieną savaitę, tad kiekvieną savaitę galite įsigyti kažką reikalingo šventėms pigiau. Tai puikus būdas sutaupyti šventiniam pasiruošimui. Be to, įsigiję daugelį reikalingų prekių anksčiau, patys pastebėsite, kaip švenčių laukimas taps malonesniu, o paskutinės savaitės iki švenčių nebekels streso ar nerimo.