Neperšlampama paklodė – patogus ir praktiškas būdas apsaugoti čiužinį

Neperšlampama paklodė – praktiškas ir nepamainomas sprendimas tėvams, turintiems mažų vaikų, ar žmonėms, slaugantiems ligonį. Neperšlampama paklodė tampa puikia apsauga čiužiniui – nuo netikėtų „nelaimių“: maisto dėmių, gėrimų išliejimo ir kt. Tekstilės namų „TavoSapnas“ specialistai pataria, kaip išsirinkti tinkamą neperšlampamą paklodę ar kitą apsauginę paklodę bei apžvelgia, kodėl naudinga ją įsigyti.

Paklodė su guma – ne tik apsaugo čiužinį

Paklodė su guma – nepamainomas atributas tėvams, auginantiems mažų vaikų. Neperšlampama paklodė su guma idealiai tinkama naudoti siekiant atpratinti vaiką nuo sauskelnių: naktį, atsitikus „nelaimei“, paklodę galima tiesiog nuimti ir pakeisti kita, o mažylis gali toliau saldžiai miegoti.

Vienas pagrindinių minėtos paklodės privalumų – joje esanti guma. Tokios paklodės būna dviejų tipų: su keturiomis gumomis kampuose ir su guma – apgaubiančia ir čiužinio šonus. Pastarosios tvirčiau laikosi, todėl apsaugo ir čiužinio kraštus. Paklodę su guma ypač patogu naudoti naktį: mažylis blaškydamasis jos nenuspardys ir paklodė nenuslys.

Paklodės su guma būna įvairių spalvų, todėl galite priderinti prie savo interjero. Ant jų nebūtina nieko tiesti – galima iš karto miegoti naudojant jas kaip įprastą čiužinio paklotą.

Apsauginė paklodė čiužiniui: patarimai, kaip tinkamai išsirinkti

Neperslampama paklodeSugadinus čiužinį, lauktų nenumatytos išlaidos, kurios gali būti itin didelės. Verta žinoti, kad tinkamai parinkta apsauginė paklodė čiužiniui ne tik apsaugos Jūsų čiužinį, tačiau taip pat padės išsaugoti jo ilgaamžiškumą. Be to, Jūsų ar vaikelio lova taps patogesnė ir švaresnė. Pateikiame keletą naudingų patarimų, į ką atsižvelgti, renkantis paklodę čiužiniui.

  • Kokybė. Bene svarbiausias kriterijus, tai iš kokybiškų medžiagų ir kruopščiai pasiūtos, kad užtikrintų patikimą čiužinio apsaugą bei tarnautų ilgą laiką.
  • Medžiaga. Rinkitės švelnius, minkštus audinius, nedirginančius jautrios odos. Taip pat svarbu, kad ant audinio nesiveistų dulkių erkutės. Rinkitės orui pralaidžias medžiagas.
  • Lengva priežiūra. Rinkitės ypatingos priežiūros nereikalaujančias paklodes. Jas, tikėtina, teks daug skalbti, todėl atkreipkite dėmesį į tai, ar paklodei nekenks dažnas plovimas.
  • Tinkamas dydis. Geriau rinktis kiek didesnę apsauginę paklodę: taip galėsite ją pakišti po čiužiniu.

Čiužinio paklotas – praktiškas pasirinkimas keliaujantiems

Čiužinio paklotas yra praktiškas pasirinkimas kartu su mažais vaikais keliaujantiems tėveliams. Visai nesvarbu, ar tai kelionė savaitei į užsienį ar trumpos savaitgalio atostogos kaime pas senelius – čiužinio paklotą galima pasiimti su savimi bet kur ir bet kada.

Atsižvelgę į savo poreikius, galite pasirinkti mažą ar didesnį paklotą. Neperšlampamą čiužinio paklotą galima patiesti ant įvairių vietų: lovos, fotelio, mašinos sėdynės ir kt. Ant jo ypač patogu pervystyti vaikelį ar palikti ant pakloto mažylį miegoti be sauskelnių. Čiužinio paklotas padės išvengti nepageidaujamų dėmių.

Neperšlampama paklodė – funkcionalus bei praktiškas pasirinkimas tėveliams, auginantiems mažų vaikų. Ieškantiems kokybiško, praktiško ir ilgaamžio gaminio, įsigyti neperšlampamų paklodžių, paklodžių su guma, apsauginių paklodžių čiužiniui bei čiužinio paklotų rekomenduojame iš rinkoje patikimų tiekėjų – tekstilės namų „TavoSapnas.lt“.