(Ne)legali programinė įranga

programine iranga

Kasdien mes naudojamės kompiuteriais, kurie gana įprastus darbus padeda atlikti kur kas greičiau ir paprasčiau. Dažniausiai apie programinės įrangos naudą negalvojame tol, kol ji nustoja veikti arba paprasčiausiai baigiasi jos licencijavimo laiko tarpas. Atrodo akivaizdu, kad šiais laikais, kai viskas yra taip prieinama, atsisiųsti nelegalią įrangą yra labai paprasta. Daugelis tokią mūsų turi namuose, tačiau ar verslininkams tai pridera?

Programinė įranga turi būti apsaugota ir tinkamai atlikti įvairias funkcijas. Atsisiųsdami nelegalų gaminį mes visada rizikuojame, kad negausime tokios kokybės paslaugų, kokių galima būtų tikėtis. Visgi, nors rizika atrodo labai akivaizdi, tačiau dalis  verslininkų vis dar galvoja, kad toje vietoje, kur galima sutaupyti – reikėtų tai ir daryti. Natūralu, kad kyla klausimas, kuo mes rizikuojame pasirinkdami nelegalią įrangą?

Bandydami sutaupyti rizikuojate ne tik savo duomenimis, kurie vieną dieną gali paprasčiausiai ir dingti, tačiau ir savo įmonės veikla. Paprasčiausiai pagal Lietuvos Respublikos įstatymus naudoti nelegalią įrangą yra draudžiama ir kiekvienas verslas, kuris saugo savo vardą, privalo tai įvertinti. Taigi, kodėl legali programinė įranga yra geresnis pasirinkimas?

  • Visada galite būti ramūs, kad jūsų duomenys yra apsaugoti. Žinoma, visada naudinga įsigyti ir papildomą apsaugą, tačiau šiuo atveju bent jau būsite tikras, kad programinė įranga nebuvo sukurta tam, kad pavogtų tam tikrą informaciją.
  • Taip pat siūlome įvertinti tai, kad Jūsų verslo vardas bus švarus. Nei vienas savęs gerbiantis verslininkas tikrai neturėtų naudoti nelegalios programinės įrangos. Lygiai taip pat kaip nei vienas programuotojas neturėtų galėtų jos atsiųsti taip rizikuojama savo reputacija.
  • Taip pat siūlome nepamiršti ir to, kad kokybiška ir licencijuota programinė įranga visada dirbs našiau ir dažniausiai turi kur kas daugiau funkcijų, kuriomis pasinaudoti mes Jums ir rekomenduojame. Kuo daugiau funkcijų – tuo darbai gali būti atliekami kokybiškiau ir tikslingiau. Koks tikslas dirbti su ta programa, kuri negali patenkinti jūsų poreikių.
  • Galiausiai nepamirškite, kad gera programinė įranga nėra jau tokia brangi kaip daugelis gali pagalvoti. Žinoma, kaina yra didesnė nei kad visiškas nulis, kurį mokėsite parsisiųsti nemokamai. Tačiau taip pat verta įvertinti tai, kad tai nesaugus būdas laikyti savo duomenis.

Vagišiai labai dažnai kuria netikras programines įrangas, kurių darbas yra  užrašyti tam tikrus duomenis, taigi, jomis naudodamiesi verslininkai labai stipriai rizikuoja. Jam tai daryti, kaip galima vis už dešimt eurų per mėnesį naudotis kokybiška, puikiai veikiančia ir puikiai įranga.

Jeigu pats turite gana mažai patirties net ir programinės įrangos pirkimas jums atrodo gana sudėtingas darbas, tokiu atveju rekomenduojame įvertinti tai, kad šiuo metu yra įmonių, kurios teikia programinės įrangos įrašymo bei priežiūros darbus. Tai inovatyvus būdas kiekvienam verslininkui kur kas paprasčiau ir sėkmingiau atlikti tam tikrus darbus bei perprasti tam tikras sistemas. Negaiškite savo laiko. Kiekvienas darbuotojas yra atsakingas už skirtingas sferas ir papildomai mokytis, kaip reikia naudotis programine įranga yra nefunkcionalu. Geriausia darbus palikti tiems, kurių darbas tai yra. Šiuo atveju mokomosioms įmonėms, kurios yra pasiruošusios suteikti Jums kokybiškas paslaugas ir padėti užtikrinti, kad naudojimasis bus ne darbas, tačiau tikras malonumas.

Programinė įranga padės Jums dideliais žingsneliais keliaujant link kur kas aukštesnio lygio kokybės. Kiekvienas verslas turi suteiki savo darbuotojams galimybę mokytis kur kas greičiau ir kokybiškiau. Su kompiuteriais viskas kur kas paprasčiau. Įvertinkite galimybes ir leiskite sau pasiekti daugiau.