Neatrastas Egiptas: atostogos Hurgadoje

pigus bilietai i hurgada internetuEgiptas – tai ne vien piramidės ir kitos Kairo apylinkės. Ši kryptis labiau domina istorijos mylėtojus, kurie visą gyvenimą troško savo akimis išvysti pribloškiančias piramides ir pagilinti savo istorijos žinias. Tačiau yra ir kita dalis keliautojų, kuriems pačios geriausios atostogos tai tos, kuomet gali ištisas dienas niekuo nesirūpindamas drybsoti prie viešbučio baseino ar tingiai vaikščioti po vakarėjantį paplūdimį nuslėgus dykumos karščiams. Pigų skrydį į Hurgadą siūlome užsirezervuoti iš anksto.

Hurgada – tai vieta, į kurią geriausia vykti atostogauti būtent pastarojo tipo keliautojams. Kadangi tai kurortinis miestas, čia gausu vandens pramogų, naktinių klubų, parduotuvių ir restoranų, tad atostogos šiame mieste taps tikra atgaiva.

Mėgstantiems aktyvų poilsį rekomenduojame nardymą po jūrą. Hurgados pakrantę skalauja Raudonoji jūra, o jos vandenyse plyti tikra spalvotų koralų ir žuvų karalystė. Tai egzotiška ir turistų mėgstama pramoga, tad pasirinkite nardymo tipą (paviršinis arba giluminis) ir nerkite į bangas!

Visame Egipte ir Hurgadoje vyrauja tradicija vakarais atsipalaiduoti kavinėse, rūkyti kaljaną ir mėgautis arbata kartu su būriu draugų. Tai egiptiečių vyrų užsiėmimas, tačiau moterų turisčių už tai niekas nesmerks.

Hurgadoje įdomi naktinių kultūra. Vienareikšmiškai ji labai palanki moterims, kadangi daugelyje klubų joms nemokamai pilstomi gėrimai nuo vidurnakčio. Tačiau beveik visur reikia susimokėti už įėjimą.

Jeigu viešnagės pabaigoje jau būsite išvaikščioję visas apylinkes ir pradėsite nuobodžiauti, rekomenduojame keliautojų mėgstamą kelionę valtimis į Giftuno salas. Ypač čia patiks tiems, kuriems nepavyko išbandyti nardymo – plaukiat į šią salą koralai matomi iš valties žvelgiant į vandens dugną, kadangi jūra be galo skaidri. Čia užtikrintai pasijusite lyg Maldyvuose.

Dar viena populiari pramoga – kelionė dykuma džipais. Įsivaizduokite plačius smėlynus ir tolimas kalvas ir šiltą vėją, kedenantį plaukus. Jeigu norite ko nors ramesnio, rinkitės egzotiškąjį kupranugarių karvaną.

Hurgadoje visada atrasite veiklos pagal savo skonį, tačiau ši vieta geriausiai tinka mėgstantiems poilsį ir kurortinius malonumus. 

Tad nedelskite ir įsigykite pigų skrydį į Egipto miestą – Hurgadą.