Nagų lakavimo tendencijos: kaip lakuosime nagus 2021-ųjų pavasarį ir vasarą, o ko geriau vengti?

Tvarkingi nagai – moters vizitinė kortelė, neatsiejama įvaizdžio dalis. Atliktas manikiūras ir lakavimas gali skoningai išbaigti mūsų įvaizdį, arba jį visiškai sugriauti. Tvarkingas, gražus ir stilingas manikiūras gali būti puikus energijos ir pasitikėjimo savimi užtaisas. Kaip ir viršutiniuose drabužiuose, taip ir nagų dizaine, spalvose vyrauja tendencijos ir tai, kas prieš kelis metus buvo ant bangos, šiandien – jau visiška atgyvena ir nebemadinga.  Aptarkime, kokios nagų tendencijos vyraus šiltuoju 2021-ųjų sezonu.

Gražūs ir stiprūs nagai

Visų pirma, nagai turi būti sveiki, gražūs ir stiprūs. Joks lakavimas neišgelbės netvarkingų nagų odelių, suskirdusios odos ar nuolat nulūžinėjusio, atsilupusio nagų lako. Būtina palaikyti sveiką nagų būklę – cinko, keratino, silicio papildai padės pagerinti jų sveikatą. Net ir įtampa, nerimas ir stresas gali bloginti nagų, plaukų, odos būklę, todėl dažniau atsipalaiduokite ir rūpinkitės ne tik nagų, bet ir viso organizmo sveikata bei gerove.

Ryški ar pastelinė?

Kartu su pavasariu sugrįžta pastelinės spalvos, nugulančios ant nagų. Ypač stilinga šiltuoju sezonu bus švelniai rausvos atspalvis. Taip pat, į pavasario ir vasaros nagų lakavimo tendencijas žengia mėtų žalsva, citrinų geltona, dangaus žydra, levandų violetinė spalvos, suteikiančios lengvumo, gaivos, subtilumo ir šiek tiek žaismingumo. Visgi, klasika tapusios ryškios spalvos – juoda, raudona, bordo visada atrodo stilingai. Šio sezono naujiena – švelnių pastelinių ir ryškesnės spalvos derinimas. Vengti reikėtų neoninių, tarpusavyje visiškai nederančių spalvų – tai atrodys neskoningai.

Gyvūnų raštai ir geometrija

Gyvūnų raštai ant podiumų karaliauja keletą metų iš eilės, tačiau ant nagų šį raštą derinkite kartu su pastelinėmis spalvomis, jokiu būdu nelakuokite visų nagų tuo pačiu gyvūno raštu. Derinkite juodai baltą zebro raštą ant keleto nagų su pasteline violetine. Taip pat, geometrinės formos, linijos, taškeliai, linijinis veido piešimas vis dar bus stilingas ir gražus pasirinkimas. O jei visgi nesinori eksperimentuoti, pasirinkus prancūzišką manikiūrą niekada neprašausite pro šalį.

Tam, kad rankos ilgesnį laiką būtų tvarkingos, o nagų dizainas ilgiau džiugintų, geriausias pasirinkimas yra ilgalaikis lakavimas, kurį atnaujinti yra svarbu bent kartą per mėnesį, nes per tiek laiko nagai vidutiniškai paauga 3,5 milimetro. Internetinė parduotuvė https://groziobaze.lt siūlo platų asortimentą gelinių lakų ir jų spalvų, su kuriomis atliktas ilgalaikis lakavimas trauks aplinkinių žvilgsnius ir atrodys stilingai.