Moteriški kombinezonai – kokie populiariausi ir kaip juos derinti?

Kombinezonai

Iki 20-ojo amžiaus 7 dešimtmečio buvo pripažįstami tik vyriški kombinezonai, dažniausiai naudoti kaip darbui skirtas drabužis arba karininkų apranga. Tačiau vos tik moterims buvo leista nešioti kelnes, išpopuliarėjo ir moteriški kombinezonai, atsirado begalė jų tipų ir derinimo variacijų. Šiandien kone kiekviena moteris savo spintoje turi po kombinezoną ar net keletą jų, skirtų įvairioms progoms. Ką reikia žinoti apie šį drabužį ir jo derinimo subtilybes?

Nors daugeliui atrodo, kad moteriški kombinezonai – įpareigojantis drabužis, kurį dėvėti sudėtinga, tai netiesa. Anaiptol, jums nereikia ieškoti kelnių ir viršutinės dalies derinio, taip sutaupote nemažai savo laiko ir pinigų. Svarbiausia nebijoti eksperimentuoti ir kombinezonus derinti su kitais drabužiais ar aksesuarais.

Kokie moteriški kombinezonai populiariausi?

Turbūt nustebsite sužinoję, kad šiuo metu vieni populiariausių kombinezonų yra labai skirtingų tipų. Pirmieji – šventiniai kombinezonai. Moterys, vertinančios ne tik grožį, bet ir patogumą, į vakarėlį renkasi keliauti su prabangiu moterišku kombinezonu. Jei pavartytumėte naujausius vestuvinių suknelių žurnalus, taip pat pamatytumėte, kad daugėja kombinezonų, skirtų jaunosioms. Toks drabužis gali atrodyti ne ką prasčiau už įprastą suknelę ir tuo pat metu būti patogesnis, laisvesnis.

Dar vienas itin populiarus kombinezonų tipas – moteriški kombinezonai namams. Tai drabužis, skirtas dėvėjimui namuose, kai norisi kažko šilto, jaukaus, mielo. Paprastai jie būna pagaminti iš šiltesnės ir storesnės medžiagos, turi kapišoną, kišenes, ilgą užtrauktuką. Visa tai leidžia namuose jaustis patogiai ir itin praverčia šaltomis žiemomis ar darganotais rudenio vakarais.

Kaip derinami moteriški kombinezonai?

Daug kam kyla klausimų, kaip gi reikėtų derinti kombinezonus, kad su jais atrodytume puikiai. Atsakymas paprastas – viskas priklauso nuo jūsų skonio, nuotaikos ir pasirinkto kombinezono. Jei taip laisvalaikio apranga, geriausiai atrodys patogi, sportinė avalynė, džinsinis švarkelis arba džemperis, smagi palaidinė ir pan. Jei renkatės kombinezoną į darbą biure, geriausia, kad jis būtų tiesesnio, klasikinio kirpimo, ramių, neiššaukiančių spalvų, derinamas su minimaliais aksesuarais (kuklūs auskarai, žiedai, apyrankės, siauras dirželis). Jei keliaujate į šiuolaikišką vakarėlį, galite rinktis dviejų spalvų kombinezoną arba ryškų, margą variantą, prie kurio tiks blizgi delninė, masyvūs batai arba stilingi aukštakulniai.