Mikroautobusų pasirinkimas ir jų nuomos paslaugų privalumai

Mikroautobusu nuoma

Transporto priemonių nuomos rinka šiomis dienomis mūsų šalyje yra milžiniška. Tai rodo, kad vartotojai tampa daug liberalesni ir atviresni efektyviems bei šiuolaikiškiems sprendimams. Jei anuomet Lietuvoje transporto nuomos bendroves buvo galima suskaičiuoti ant vienos rankos pirštų, tai šiandien tokių paslaugų teikėjų asortimentas yra labai didelis – nepaisant to, kuriame mūsų šalies mieste ieškotume automobilio nuomai. Tuo tarpu, jei jus šiuo metu domina keleivinis mikroautobusas ir jūs svarstote, kokie yra pagrindiniai mikroautobusų nuomos privalumai, atsižvelkite į šiuos kelis svarbius aspektus.

Mikroautobusai yra nauji ir techniškai tvarkingi

Jei jūs pasirinksite profesionalias mikroautobusų nuomos paslaugas siūlančius specialistus, galėsite būti tikri, kad jums bus pasiūlyti tik nauji ir techniškai tvarkingi mikroautobusai. Tai reiškia, kad eksploatuodami išsinuomotą mikroautobusą jausitės saugūs ir ramūs dėl jo patvarumo. Tai taip pat užtikrina, kad jūsų pasirinktas mikroautobusas bus labai jaukus, komfortiškas ir erdvus – atitinkantis visus šiuolaikinius standartus.

Mikroautobusų nuomos paslaugų teikėjai dirba 24/7

Šių paslaugų teikėjai siekia savo klientams suteikti kuo kokybiškesnes ir profesionalesnes paslaugas, todėl galite be vargo susitarti dėl jums palankiausio laiko. Nepaisant to, kuriuo paros metu norėtumėte grąžinti ar atsiimti savo išsinuomotą transporto priemonę, tai galite padaryti tuomet, kai jums yra patogiausia. Mikroautobusų nuomos bendrovės savo vartotojams sukuria labai palankias sąlygas.

Apdrausti nuomojami mikroautobusai

Kai kurie žmonės jaudinasi, kad pasinaudojus tokiomis paslaugomis jiems taip pat teks patirti papildomas išlaidas išsinuomoto mikroautobuso draudimui. Tačiau galite būti tikri, kad nuomojami mikroautobusai yra apdrausti tiek privalomuoju civilinės atsakomybės, tiek ir KASKO draudimu.

Mikroautobusų nuoma be vairuotojo

Jei pasirinksite 9 vietų mikroautobusą, jums nereikės samdyti vairuotojo, kadangi tokie mikroautobusai gali būti vairuojami žmogaus, turinčio B kategorijos vairuotojo pažymėjimą. Tai reiškia, kad jūs arba jūsų draugai/giminaičiai/šeimos nariai, kurie turi teisę vairuoti lengvąjį automobilį, galės eksploatuoti ir išsinuomotą mikroautobusą.

Nuomojantis mikroautobusą jums nereikės užstato

Nesibaiminkite, kad nuomojantis mikroautobusą turėsite „įšaldyti“ dalį savo lėšų. To visiškai neprireiks. Kadangi rinkoje yra labai daug tokių paslaugų teikėjų, jums tikrai neturėtų būti sudėtinga atrasti bendrovę, kuri savo klientams netaiko užstato reikalavimo.