Maistas augintiniui – pačios populiariausios gyvūnų prekės

Šiandieniniame pasaulyje dažnuose namuose naminiai gyvūnai jaučiasi  pilnateisiais šeimos nariais. Tad visai nenuostabu, kad gyvūnų prekės tampa ne ką mažiau svarbios nei gaminiai žmonėms. Platus reikmenų pasirinkimas, pateikiamas mūsų šalies gyvūnų parduotuvėse, jau nieko nestebina. Siūlome užsukti ir su jums aktualiomis gyvūnų prekėmis  susipažinti iš arčiau.

Kai kalbama apie gyvūnų prekes, labai dažnai iškyla klausimas – pirkti internetu ar užsukti į fizinę parduotuvę? Atsakymas labai paprastas – rinkitės tą būdą, kuris patogiausias būtent jums. Jeigu namuose auginate šunį arba katę, jums prireiks priemonių, kurios padės apsaugoti baldus ir sienas nuo kandžiojimo bei draskymo. Tam pasiekti bus reikalingos tokios šunims skirtos prekės, kaip antkakliai ar kitos dresūros priemonės. Jeigu namuose karaliauja katinas, tuomet be draskyklės vargiai išsiversite.

Reikia nepamiršti ir higienos prekių. Tai šampūnai, šukos r kitos švaros priemonės. Tuomet galėsite džiaugtis išties švariu ir maloniu priglausti augintiniu. Visgi, pačia paklausia preke gyvūnams išlieka maistas šunims ir katėms. Jeigu konkrečiai tai – konservai katėms ir konservai šunims. Šiek tiek plačiau apie tai.

Kodėl verta rinktis  konservus šunims?

Nors sausas ėdalas šunims yra be galo populiarus, vis tik, konservai šunims vis stipriau įsitvirtina lyderio pozicijose. Kodėl? Pirmiausia, begalinė meilė augintiniams verčia ieškoti būdų, leidžiančių palepinti savo numylėtinius. Konservai dažnai tiesiog asocijuojasi su maistu, besipuikuojančiu ant žmonių stalo. Taip suprantama geresnė kokybė. Be abejo, tai yra moralinė tokio šunų ėdalo pasirinkimo pusė. Egzistuoja ir kita pusė – vis dažniau konservų sudėties aprašymai byloja, jog šiame maiste gali rasti gerokai daugiau mėsos ir įvairiausių šunims būtinų vitaminų ir mikroelementų. Be to, tokiame maiste taip pat yra daugiau baltymų, todėl jis ypač tinka ir įvairiomis ligomis sergantiems augintiniams. Dar viena teigiama savybė – konservai yra tinkamesni senyvo amžiaus šunims. Šis maistas lengviau sukramtomas.

Kaip pasirinkti konservus šunims? Kai kurie produktai yra pritaikyti atitinkamam šunų amžiui ir gali padėti apsisaugoti nuo įvairių ligų, tad iš arčiau susipažinę su jų aprašymais, lengvai nuspręsite. Puiki išeitis – veterinaro konsultacija. Nemažai informacijos gali suteikti ir specializuotose parduotuvėse dirbantys specialistai. Tokią paslaugą gausite ir pirkdami internetu. Tereikia parduotuvės internetiniame puslapyje sukurtoje užklausoje parašyti žinutę, kurioje išdėstysite jums rūpimus klausimus. Atsakymo ilgai laukti tikrai nereikės.

Kaip pasirinkti konservus katėms?

Tai, ką rašėme apie konservus šunims, puikiai tinka ir renkantis konservus katėms. Kalbant apie maistą katėms, reikia žinoti, jog privaloma gauti ne tik sauso maisto, bet ir šlapio. Tai užtikrins reikalingą vandens kiekį ir svarbą kačių šlapimo takų sistemai. Taigi, kokius konservus geriausia rinktis? Geriausia rinktis super premium klasės arba holistinius pašarus katėms, kuriuose yra didelis procentas mėsos ar žuvies bei vitaminų. Svarbu atkreipti dėmesį į sudėtį ir maistinę vertę. Labai dažnai kokybiškuose konservuose dalį ėdalo sudaro daržovės, ryžiai ir kitos medžiagos. Dažnai konservai katėms būna skirti mažiems kačiukams iki vienerių metų amžiaus, suaugusioms katėms ir net senjorams. Nepraleiskite to pro akis. Galiausiai – yra atskira gydomoji linija, skirta katėms, turinčioms tam tikrų sveikatos sutrikimų.