Lietuvos krepšinio lygos rungtynės: malonus ir nenuspėjamas krepšinis

Krepsinis

Ar žinote, kokia vyrų krepšinio lyga yra pati stipriausia Lietuvoje? Taip, jūs esate visiškai teisūs – tai Lietuvos krepšinio lyga arba LKL! Be abejo, greičiausiai tai žino bene kiekvienas mūsų šalies gyventojas, kadangi krepšinis Lietuvoje jau seniai yra vadinamas antrąja religija. Pastaroji krepšinio lyga buvo įkurta dar 1993 m. Ir nuo to laiko nei vienas šios krepšinio sporto šakos entuziastas niekuomet nepraleidžia šio čempionato krepšinio rungtynių, kuriose serga už savo mėgstamas komandas.

Žinoma, nors LKL dalyvauja pakankamai daug komandų, iki šiol daugiausiai kartų pirmąją vietą yra pavykę laimėti tik Kauno „Žalgiriui“ ir Vilniaus „Rytui“. „Žalgiris“ šiuo atveju savo sąskaitoje turi įspūdingą pergalių skaičių – net 22 pergales! Tuo tarpu rytas Lietuvos krepšinio lygą yra laimėjęs penkis kartus. Taigi, šios dvi krepšinio komandos yra laikomos pačiomis pajėgiausiomis LKL čempionate.

Labai didelį LKL susidomėjimą ir žiūrimumą atspindi ne tik sirgalių pilnos krepšinio arenos, tačiau taip pat ir lažybos internetu, kurios sulaukia nemenko krepšinio entuziastų dėmesio. Be abejo, niekas niekuomet negali žinoti, kaip pasisuks vienų ar kitų krepšinio rungtynių eiga. Kartais net ir tuomet, kai tarpusavyje rungiasi mažiau pajėgi komanda su aukščiausio pajėgumo komanda, sulaukiama netikėtumų ir rungtynės baigiasi visiškai kitaip nei dauguma galbūt tikėjosi. Taigi, visa tai krepšinio sporto šakai suteikia dar daugiau įdomumo ir jaudulio.

Kaip bebūtų, didelė dalis žmonių, kurie stebi Lietuvos krepšinio lygos rungtynes, būna pasiskirstę tarp dviejų komandų. Didelė dalis palaiko Kauno „Žalgirio“ krepšinio komandą, o kita dalis – Vilniaus „Rytą“. Tokia situacija ir toks pasiskirstymas yra susiklostęs jau nuo senų laikų. Tačiau vėlgi, nepaisant to, kad šios dvi krepšinio komandos yra laikomos pajėgiausiomis ir jos sulaukia paties didžiausio sirgalių skaičiaus, vis dėlto LKL čempionate rungtyniauja ir daugiau pajėgių krepšinio komandų, kurių sudėtyje yra ne vienas patyręs ir žinomuose užsienio klubuose žaidęs krepšininkas. Visa tai LKL krepšinio rungtynes paverčia ypatingai įdomiomis, jaudinančiomis ir nenuspėjamomis!