Lauko durų derinimas eksterjere

Šiais laikai renkantis lauko duris žmonės labai daug dėmesio skiria ne tik saugumui, funkcionalumui, tačiau taip pat ir stiliui. Paprasčiausiai nori, kad gyvenimas būtų stilingas, o prekybos vietose durų pasirinkimą tikrai labai platus. Nuo pačių paprasčiausių iki labai įmantrių, kurios gali tapti svariausias Jūsų namų akcentas.

Tiesa, dažniausiai daugiausia stiliaus kismą vidaus durims, kadangi jos jungia kambarius, tad būtent jos ir atlieka svarbiausią vaidmenį kuriant namus. Visgi, toks požiūris yra klaidingas, kadangi lauko durys puošia ne tik pastatų aplinką, tačiau taip pat ir koridorių bei prieangį, kuris ribojasi su lauko durimis. Telieka džiaugtis, kad lauko durys namui šiuo metu yra labai įvairios, tad kiekvienas ieškantis gali rasti tokias, kurios jam labiausiai tinka.

Dažniausiai medinės komponuojamos tokiuose namuose, kur stengiamasi palaikyti klasiką. Paprasčiausiai medinės durys dažniausiai kuriamos siekiant išlaikyti jų natūralią išvaizdą. Kas tai? Tai yra skoningai atrodančio rudos spalvos duris, kurios įkomponuojamos tradiciniuose namuose. Žinoma, medinės taip pat gali būti padengtos labai skirtingų dažų sluoksnių ir tapti raudonos, mėlynos ir bet kokios kitos, kokios Jums labiausiai tinka. Tiesa, klasikinės, visgi, dažniausiai išlaiko žemiškas spalvas. Tuo tarpu modernumo mylėtojai, kurie dažniausiai renkasi netradicinių spalvų duris labai mielai linksta prie šarvuotų. Nors pastarosios taip pat gali puikiai įsikomponuoti klasikiniuose namuose, kadangi dažnai kuriamos paliekant medinę imitaciją, tačiau prekybos vietose rast ir labai drąsias šarvo duris, kurios nudažytos taip pat labai ryškiomis spalvomis. Tokios dažniausiai pasirenkamos moderniuose namuose, kur paprasčiausios durys gali taps pats svarbiausias namo akcentas. Akivaizdu, kad lauko durys turi labai didelę galią namų komponavime, tad jas renkantis reikia nemažai dėmesio skirti ne tik saugumui, tačiau taip pat ir stiliui.

Dažniausiai greta  laiko durų derinami ir langų rėmai, kadangi jie padeda palaikyti harmoniją namuose. Tačiau tai nėra taisyklė. Paprasčiausiai daugeliui žmonių kur kas paprasčiau įsigyti puikiai derančius komponentus, kurie sukurs harmoniją, o ne pačiam domėtis stilistiniais niuansais, bandyti juo derinti ir tikėtis, kad su galbūt visiškai skirtingi komponentai tarpusavyje atrodys puikiai.

Klaidingai galvojama, kad stilingos lauko durys yra labai brangios. Ne veltui tokiu atveju daugiausia dėmesio yra skiriama funkcionalumui nepagalvojant apie tai, kad stilius dažnai yra tik komponentas, papildomas priedas greta saugumo. Natūralu, kad nepriklausomai nuo durų išvaizdos jos yra sukurtos tam, kad saugotų namu, o stilius labai dažnai yra pagalbininkas kur kas paprasčiau pasirinkti dažus, apsispręsti, kuris labiausiai tinka Jums. Juk kaip jau minėjome, pasirinkimas labai platus ir kol vieni renkasi vienokias, kiti puikiai žino, kad jiems labiausiai tinka kitos. Tokiu atveju, kai savybės durų yra visiškai vienodos, stilius tampa tuo kriterijumi, kuris sukonkretina paieškas ir padeda greičiau rasti tai, ko Jums labiausiai reikia.

Geriausias ir paprasčiausias būdas kuo paprasčiau peržiūrėti stilistinius durų variantus – pirkti internetu. Paprasčiausiai sutaupysite daug laiko, tačiau tikslingai matysite ne tik durų išvaizdą, tačiau ir kitas svarbiausias charakteristikas, kurios dažniausia nulemia, kurio konkrečiai durys yra pasirenkamos. Taip pat būtinai sekite info, kadangi reguliariai skelbiamos akcijos leis duris įsigyti kur kas pigiau, tad gausite puikią kokybę nepermokėjus.