Kur apsistoti Birštone?

Jeigu ieškote kur galėtumėte pailsėti ir praleisti nuostabų savaitgalį dviese ar su šeima, Birštonas tam bus puikus pasirinkimas bet kuriuo metų laiku. Šis taip visų mėgstamas ir dar visai neseniai atrastas kurortas turi ne tik kokybiškų SPA centrų ir kitų viešnagės pasiūlymų, bet ir pramogų visai šeimai. Čia rasite įspūdingą Vytauto kalną, išpuoselėtus parkus, dviračių takus, tvenkinius, Wake parką, muziejus, pasiplaukiojimą laivu arba vandens dviračiais, jaukias kavines bei restoranus ir netgi galėsite nusikelti į kitą Nemuno pusę. Todėl nusprendę savo laisvalaikį praleisti Birštone nepasigailėsite, atvykus čia atitrūksite nuo kasdieninės rutinos, rūpesčių bei darbų ir mėgausitės įspūdingais gamtos vaizdais.

Viena įspūdingiausių vietų, kurioje rekomenduoja apsistoti daugelis yra Vytautas Mineral SPA. Tai yra tikri SPA namai, į kuriuos visada norisi sugrįžti kiekvienam. Šio SPA interjeras alsuoja prabanga, o profesionaliai atliekamos SPA procedūros padės maksimaliai atsipalaiduoti ir pamiršti rūpesčius,

Dar viena puiki vieta apsistoti yra Sofijos rezidencija. Tai itin įdomaus dizaino viešbutis, kuris suteikia prabangų poilsį nuostabioje gamtos apsuptyje ir leidžia pabėgti nuo miesto šurmulio. Šis viešbutis turi jaukų restoraną, SPA su pirtimis bei masažus.

Eglės sanatorija Birštone taip pat yra viena labiausiai mėgstamų vietų. Čia galima ne tik pailsėti, bet ir įsigyti procedūrų gydymuisi bei sveikatinimuisi. Eglės sanatorijoje taip pat rasite modernų baseinų ir pirčių kompleksą. Eglės sanatorija teikia itin kokybiškas plataus spektro SPA procedūras. Ši sanatorija yra šalia Nemuno upės, įsikūrusi atokiau miestelio, gamtos apsuptyje.

Viena naujausių vietų, kurioje galite apsistoti yra Ego SPA Birštonas. Tai itin įdomaus interjero viešbutis, kuriame vyrauja art deco, postmodernizmas ir įvairi spalvinė gama. Čia rasite prabangų SPA, kuriame gausu įvairių SPA procedūrų tiek vyrams, tiek moterims.