Kuo patrauklūs Druskininkai gyventojams, turistams ir verslui?

Miestas verslui patrauklus tiek, kiek jis patrauklus čia gyvenantiems, norintiems apsigyventi, atvykstantiems turistams ir kietiems aktyvumą skatinantiems verslams. Todėl verslo plėtrą į kitus miestus planuojantys verslininkai visada kreipia dėmesį į bendrą miesto patrauklumą. Komercinių patalpų pardavimas Druskininkuose rodo, jog miestas traukia ne tik turistus, bet ir paslaugas siūlančius žmones. Tad pažvelkime į Druskininkus jų akimis – kuo patrauklus šis miestas?

Kuo išskirtiniai Druskininkai?

Kuomet kalba pasisuka apie poilsį, SPA, atsipalaidavimą, pirmu arba antru numeriu nuskamba Druskininkų vardas. Tai miestas žymus būtent tuo, jog čia žmonės vyksta atsipalaiduoti, pailsėti, išbandyti gydančias, jauninančias, energijos suteikiančias procedūras.

Druskininkai žymūs savo mineraliniais vandenimis. Pagal miesto informaciją, per metus Druskininkuose išpilstoma net 32,8 milijonai litrų mineralinio vandens. Ir jis ne tik patenka ant mūsų stalo kaip gėrimas. Mineralinis vanduo yra sveikatinimo ir grožio procedūrų vinis.

Druskininkai skelbiasi esantys miškingiausias kurortas ir negali su jais ginčytis. Miestas kupinas žalumos, čia tokie platūs pušynai, jog pasijauti tarsi kitame pasaulyje. Miškinguose Druskininkuose kiekvienas pasivaikščiojimas yra tikra miško kvapų ir gaivos terapija. Dėl miškingumo ir pušų, oras Druskininkuose yra itin švarus, todėl visada yra noras būti lauke. Greičiausiai pirmą kartą tariant posakį „ir oras gydo“, protingi žmonės turėjo omeny būtent Druskininkų orą.

Traukos taškas

Druskininkai yra tikras traukos taškas turistams, keliautojams. Taip pat tai traukos taškas ir norintiems apsigyventi gražioje vietoje. Todėl natūralu, jog čia kuriasi ir verslas. Komercinių patalpų pardavimas Druskininkuose yra išaugęs, kaip ir privataus sektoriaus NT pardavimai. Ypač po karantino, žmones itin domina jaukios, arčiau gamtos vietos gyventi ir kurti verslą. O kur žmonės, ten reikalingos ir paslaugos, prekės, pramogos ir maitinimo paslaugos.

Dėl suaktyvėjusios NT rinkos visoje Lietuvoje į Druskininkus taip pat įsisuka nauji vėjai, yra perkama, parduodama, statoma. Žinoma,  komercinių patalpų pardavimas Druskininkuose yra lėtesnis nei privačių namų ir butų, tuo labiau labiau, jog mažiau naujos statybos, tačiau ieškantys komercinio ploto verslui, čia visada ras gerą sprendimą atitinkantį poreikius.