Kuo padengti terasos lentas?

Ar galite padengti esamą ar naują terasą? Taip, galite uždengti esamą ir naują terasą. Priklausomai nuo terasos būklės ir to, kuo norite ją padengti, yra keletas būdų, kaip tai padaryti. Uždengę seną terasą galite įkvėpti jai naujos gyvybės ir ji atrodys visiškai naujai, nes nereikia vargti ją išmontuojant ir keičiant visą. Tai puikus būdas sutaupyti laiko ir pinigų, kartu atliekant kapitalinį kiemo remontą.

Kada turėtumėte uždengti savo terasą?

Dengti savo terasą yra geras pasirinkimas, kai mediena yra estetiškai pažeista, tačiau bendra konstrukcija vis dar yra tvirta. Pavyzdžiui, jei terasa bėgant metams išbluko dėl saulės padarytos žalos arba jei mediena turi įtrūkimų ir įbrėžimų, galite ją uždengti, kad atrodytų gaivesnė.

Kada negalima uždengti savo terasos?

Yra tam tikrų situacijų, kai neturėtumėte dengti terasos ir pirmiausia turite ją pakeisti arba atlikti kitus remonto darbus. Jei pati mediena pūva, konstrukcija nėra tvirta, o ją uždengti būtų tik dar daugiau problemų. Tiesą sakant, tai gali būti net pavojinga, jei vaikštote ant terasos, kuri gali bet kuriuo momentu sugriūti. Panašiai, jei ant terasos yra daug pelėsio, negalite tiesiog jį uždengti ir tikėtis, kad jis išnyks. Pirmiausia turite naudoti specialią terasos valymo priemonę su fungicidais. Jei galite atsikratyti viso pelėsio ir mediena nesupuvusi, galite saugiai ją uždengti.

Prieš uždengdami terasą, visada ją nuodugniai apžiūrėkite.

Kol pažeidimas yra tik paviršinis paviršiaus pažeidimas, o tikroji mediena vis dar tvirta, galite uždengti terasą. Bet jei ji pūva ar yra pelėsio, neužtenka vien uždengti. Pirmiausia reikia tinkamai panaikinti problemą, o tada galima padengti terasos lentas ar jas kitaip apdoroti ir tam į pagalbą gali puikiai tikti medienos aliejus.