Kuo išskirtinė ir kuo patraukli Žeimena?

Tikrai ne atsitiktinai ji laikoma viena iš gražiausių Lietuvos upių. Todėl daugelis turistų ir gamtos mėgėjų labai mielai renkasi praleisti laiką būtent prie jos. Ne atsitiktinai nuo jos neatsiejama yra ir baidarių nuoma. Kadangi būtent ši pramoga leidžia maksimaliai pasidžiaugti gamta bei pamatyti jos grožį. Kadangi kažkaip kitaip tiek daug išskirtinių pakrančių paprasčiausiai būtų neįmanoma pamatyti. Taip pat galima rinktis pakankamai skirtingas trasas tiek vienos dienos kelionei, tiek ir visam savaitgaliui. Priklausomai nuo kiekvieno poreikių. O jeigu upės nepakanka, maršrutą galima paįvairinti ir netoliese esančiais ežerais.

Ar tikrai plaukimas gali tapti tokia gera pramoga?

Dažniausiai to klausia tie, kurie niekada nėra bandę šios pramogos. Tikrai ne atsitiktinai mūsų šalyje baidarių nuoma yra tokia populiari. Kadangi turime ne tik gražią gamtą, bet ir žmones, mėgstančius joje leisti laiką bei puikų šiltąjį sezoną. Todėl nepriklausomai nuo amžiaus ar fizinio pasiruošimo Žeimena tikrai turėtų palikti įspūdį. Tuo labiau, kad joje galima rinktis iš skirtingų atstumų. O pats plaukimas leis geriau susipažinti, patirti naujų įspūdžių drauge bei tiesiog pamatyti mūsų krašto gamtą. Kuri kartais tikrai lieka nepastebėta. Tuo labiau, kad kažkuo daugiau rūpintis nereikės. Pabaigus šį žygį bus galima praleisti laiką pasirinktoje stovyklavietėje ar sodyboje.

Kiek kainuoja baidarių nuoma?

Dėl didelių išlaidų nerimauti tikrai nereikėtų. Kadangi dažnu atveju tai atsieis nuo keliolikos iki keliasdešimties Eurų žmogui. Galutinė suma labai priklauso nuo konkretaus maršruto. Kadangi net ir ta pati Žeimena turi daugybę variantų. Taip pat kainai įtakos turės ir diena, kadangi savaitgaliais ši paslauga dažnai būna brangesnė. Bei plaukiančiųjų bendras skaičius. Todėl geriausia šios informacijos ieškoti tiesiai pas šioje srityje dirbančius žmones. Tuo labiau, kad šiomis dienomis visa tai pakankamai nesunkiai galima atrasti ir internete. O tuomet jau galima netgi iš karto atlikti rezervaciją bei laukti savo plaukimo datos. Taip pat galima papildomai užsisakyti ir daugiau paslaugų, kurios suteiks dar daugiau pramogų.